18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KOTO’DAN DONANMA KOMUTANI KÖSELE’YE ZİYARET

KOTO’dan Donanma Komutanı Kösele’ye ziyaret

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Semih Barış, Meclis Başkanı Akın Doğan, yönetim kurulu ve meclis üyelerinden oluşan heyet, Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele’yi ziyaret etti

08 Aralık 2016 Perşembe 14:19 Güncel

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Semih Barış, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Zihni Yılmaz, Halil Baylam, Mehmet Akif Şen ve Meclis Üyesi Adnan Uçar’dan oluşan heyet, Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele ile makamında bir araya geldi.

 

GEÇMİŞ OLSUN VE TAZİYE DİLEKLERİ 

Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, Kocaeli Ticaret Odası’na nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, KOTO heyetine çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette konuşan KOTO Başkanı Semih Barış, 15 Temmuz Darbe Girişimi dolayısıyla ‘geçmiş olsun’ dileklerini sunarken, demokrasi şehitlerini de yad ederek taziye dileklerini iletti. 

 

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’NE GÜVENİYORUZ

Başkan Barış konuşmasında, Kocaeli Ticaret Odası olarak devletin tüm kurumlarının yanında ve emrinde olduklarını vurgulayarak, Türk milletinin, 2225 yıllık ordu geleneğine sahip ve gücünü yine milletten alan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne güvendiğini ifade etti. Barış, “Türk milleti olarak demokrasi vazgeçilmezimiz, Peygamber ocağı olarak da adlandırdığımız Türk Silahlı Kuvvetleri gözbebeğimizdir” dedi. Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan da, Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele’ye geçmiş olsun dileklerini ileterek, görevlerinde başarılar diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Rafet Yıldızlı hastaneye kaldırıldı

Rafet Yıldızlı hastaneye kaldırıldı