25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

KOTO’DAN 8 MART’TA ÇİFTE ETKİNLİK

KOTO’dan 8 Mart’ta çifte etkinlik

Kocaeli Ticaret Odası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Sertifikalı Uygulamalı Girişimcilik Kursuna katılan kadın girişimci adayları ve odanın kadın personeli için kutlama etkinliği düzenledi

08 Mart 2017 Çarşamba 15:11 Güncel

Kadınların iş dünyasında daha fazla ve aktif rol alabilmesi adına başta Sertifikalı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri olmak üzere çeşitli projeler yürüten Kocaeli Ticaret Odası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde çifte etkinlik gerçekleştirdi. İlk olarak 6 Mart 2017 tarihinde KOTO’da eğitimlerine başlayan kadın girişimci adayları için düzenlenen kutlama etkinliğinde KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Cafer Kozluca ve Kocaeli Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyesi aynı zamanda KOTO Meclis Üyesi Nazan Topdemir Bülbül, kadınlara oda yönetim kurulu ve meclis divanının motivasyon mesajlarının yer aldığı çiçek buketlerini hediye etti. KOTO’nun kadınlara sürprizi bununla da sınırlı değildi. Güne özel olarak hazırlanan kutlama pastası, girişimcilik dersi eğitmeni Zehra Çalışkan ve kursiyerler tarafından kesildi. KOTO Yönetim Kurulu ve Meclis divanına özel kutlama için teşekkür eden kadın girişimci adayları, Kocaeli iş dünyasının gücüne güç katmak ve KOTO ailesine katılmak için sabırsızlandıklarını ifade etti. 


KADIN PERSONELE KUTLAMA 
Günün ikinci etkinliği odanın kadın personelleri için düzenlendi. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Baylam ve Kocaeli Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyesi aynı zamanda KOTO Meclis Üyesi Nazan Topdemir Bülbül, kadın personelleri tek tek kutlayarak emekleri için teşekkür etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Köpeğe çarpmamak için takla attı

Köpeğe çarpmamak için takla attı