18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KOSİDER’DE ÖZAK GÜVEN TAZELEDİ

KOSİDER’de Özak güven tazeledi

Kısa adı KOSİDER olan Kocaeli Siirtliler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin olağan genel kurulu yapıldı. Tek listeli genel kurulda başkan Celal Özak ile yönetimi güven tazeledi.

25 Mayıs 2017 Perşembe 11:00 Güncel
Kocaeli’nin en aktif sivil toplum örgütleri arasında yer alan KOSİDER’in olağan genel kurulu fuar içi Sivil Toplum Merkezi’nde yapıldı. Tek listeli genel kurulda başkanlığa tekrar Celal Özak seçilirken, yönetim kurulunda Eşref Tokgöz ile Mustafa Kayra başkan yardımcılıklarına, Necdet Yaşa muhasipliğe, Nezir Mavi sekreterliğe getirildi.  M. Aydın Deniz ile Refik Yargıcı da üye olarak görev aldı. Denetim kurulu ise; Murteza Seven, Baha Nalbant ve Mahfuz Baran’dan oluştu.
Genel kurulda üyelere hitabeden başkan Celal Özak, “Amacımız doğduğumuz yeri doyduğumuz yerde en iyi şekilde temsil etmektir. Hemşehrilerimiz arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek, geleneklerimizi yaşatmak en büyük amacımızdır” dedi.  13 Mayıs 2017 cumartesi günü altı dernek tarafından Yalova’da düzenlenen pikniğe katılımın yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti de dile getiren Özak, 3 Haziran 2017 cumartesi günü SEKA Sahil 2 Restaurant’da verecekleri iftara tüm üyeleri davet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

TAYYİP ERDOĞAN’DAN KOCAELİ TEŞKİLATLARINA UYARI

TAYYİP ERDOĞAN’DAN KOCAELİ TEŞKİLATLARINA UYARI