18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,876 TL
  • 4,576 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KOMATDER KONGRESİNDE ŞEN’E GÜVENOYU

KOMATDER Kongresinde Şen’e Güvenoyu

Kocaeli Matbaacılar Derneği’nin 3.Olağan Kongresinde Mehmet Akif Şen yeniden başkanlığa seçildi.

27 Şubat 2017 Pazartesi 10:45 Güncel

KOMATDER’in Kongresinde Divan Başkanlığını SAMATDER-Sakarya Matbaacılar Derneği eski Başkanı Nail Kurt yaparken, GEMART-Gebze Matbaacılar ve Reklamcılar Başkan Yardımcısı Devrim Serkan Kaya ve Volkan Küçükkara Divan katibi olarak görev yaptı.

 

Kocaeli’dekimaatbacıların üye olduğu KOMATDER’in kongresi saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı.  3.Dönem Başkanı Mehmet Akif Şen, kongreyi açış konuşmasında matbaacılık ve basım eğitimli eleman bulunamaması, kağıt ve matbaa malzemelerinde ithalat sorunları kur dalgalanmaları olmak üzereçeşitli konularda olduğunu belirterek, ‘Yaşadığımız bütün sorun ve sıkıntılara rağmen matbaalarımızı açık tutma gayretindeyiz. Başta E-fatura olmak üzere yapılan bir çok düzenleme iş kapasitemizi düşürmekte ve karlılığımızı azaltmaktadır. Sektörümüz bir başka sorunu ise dijital baskı ve organize matbaalar ve fiyat birliğinin sağlanamamasıdır ‘dedi.

 

Kocaeli Matbaacılar Derneği’nin kongresinde Bilal Eşit Faaliyet Raporu, Talat Ersarı,  Gelir Gider, Selami Gürkan Denetim Raporunu okudu ve oybirliğiyle kabul edilen raporlarla yönetim ibra edildi.

 

Kocaeli Matbacılar Derneği’nin yeni dönemde de Yönetim Kurulu Mehmet Akif Şen, Ufuk Zengin, Yavuz Bilal Eşit, İsmet Açıkgöz, Talat Ersarı, Selami Gürkan, Şeref Ataç, Serdar Şehsuvar, Volkan Küçükkara, (Yedek) Onur Aşkın, Aydın Akyüz, Öner Polat, Fatih Köseeren, Harun Çanakaya, Selami Günaydın, Gürkan Leventoğlu, Ahmet Altunay, Ramazan Gökdemir, Emirhan Şimşek, Denetim Kurulu Şakir Satır, Ergün Güler, Kasım Saraç (Yedek)Turhan Dalgıç, Serdar Soyer, Üzeyir Kuşioğlu’ndan oluştu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

19 yaşındaki genç evde ölü bulundu

19 yaşındaki genç evde ölü bulundu