24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,926 TL
  • 4,653 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

KOCAELİLİ ÇİFTÇİLER 5 OTOBÜSLE ANKARA’YA GİDECEK

Kocaelili Çiftçiler 5 Otobüsle Ankara’ya Gidecek

Ankara’da düzenlenecek 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü etkinliği kapsamında İzmit Ziraat Odası, üyeleri için 5 otobüs kaldırma kararı aldı. İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan, “Çiftçiler günü etkinliğine ilimizden 5 otobüs kaldırarak, üyelerimizi götüreceğiz” dedi.

10 Mayıs 2017 Çarşamba 09:16 Güncel

Türkiye Ziraat Odası Birliği tarafından Ankara’da, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü etkinliği kapsamında düzenlenecek olan “Çiftçiler Ankara’da Buluşuyor” etkinliğine İzmit Ziraat Odası, özel olarak 5 otobüs kaldıracak. “Çiftçimiz Ürettikçe Türkiye Güçlenecek” anlayışı hareket eden İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan, program hakkında bilgilendirmede bulundu.  Başkan Karaaslan, “Ankara’da 14 Mayıs günü gerçekleştirilecek dünya çiftçiler günü etkinliğimize ilimizden 5 otobüs kaldırarak, üyelerimizi götüreceğiz” dedi.


ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜ ANKARA’DA KUTLAYACAĞIZ
Ülkenin en önemli kalkınma noktalarının başında tarım ve hayvancılığın geldiğine dikkat çeken Başkan Karaaslan, “Çiftçimiz günlerce emek vererek, hem bölgesine hem ülkesine katkı sağlıyor. Bizde oda olarak çiftçimize elimizden gelen katkıyı sağlamaya çalışıyoruz. 14 Mayıs günüde hem bir yılın yorgunluğunu atması hem de tarım ve hayvancılıkta ne gibi gelişmeler yaşanmış yakından takip etmeleri adına Ankara’da üyelerimizle yerimizi alacağız” ifadelerini kullandı 


CUMARTESİ GECESİ 5 OTOBÜS KALDIRILACAK
Yeni İzmit Ziraat Odası binası hakkında önümüzde ki günlerde bilgilendirmeyi daha ayrıntılı yapacaklarını belirten Başkan Karaaslan, “Cumartesi gecesi oda binamızın önünden Ziraat Odası olarak 5 otobüs kaldıracağız. Saat 02.00’de Ankara’ya hareket edeceğiz. Türkiye’nin kalbinde tüm çiftçilerimizle bir arada olarak, ortak duygularımızla 14 Mayıs Dünya Çiftçiler gününü kutlayacağız. Kocaeli’den gelmek isteyen üyelerimizi tekrardan davet ettiğimizi belirtmek isterim” cümleleri ile etkinliğe davet etti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Şifreyi MİT çözdü

Şifreyi MİT çözdü