18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KOCAELİ’DEKİ TÜNELLER ÖZEL EKİPLE TEMİZLENİYOR

Kocaeli’deki tüneller özel ekiple temizleniyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından kent genelindeki tünellerde temizlik yapılıyor.

31 Temmuz 2017 Pazartesi 12:49 Güncel
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli genelinde bulunan tünellerde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekipler tünellerde araçların geçişlerinde egzoz dumanlarından oluşan ve lastiklerle beraber gelen kirliliğin önüne geçti. Tüneller özel araçlarla yıkanıp temizlendi.
 
TERTEMİZ TÜNELLER
Büyükşehir Belediyesi kentin ulaşımını tünel, duble yol, köprülü kavşak gibi hizmetler ile kesintisiz olmasını sağlarken bu alanlarda oluşan kirlilik için de özel çalışma yürütüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından özel ekip ve ekipmanlar ile temizlik hizmeti yürütülüyor.
 
SEKA, DERİNCE, HANİBAL…
Çalışmalar kapsamında kent genelinde bulunan tünellerde oluşan kirliliğin önüne geçildi. Uzman ekipler tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Seka Tüneli, Derince Tüneli ve Gebze Osmangazi ve Hanibal Tüneli’nde temizlik çalışması yaptı. Çalışma ile tünellerde oluşan kirlilik ortadan kaldırıldı.
 
UZMAN EKİPLER GÖREV YAPIYOR
Temizlik çalışmaları uzman ekipler tarafından yapılıyor. Her bir tünel için 3 tanker, 2 süpürge aracı ve 30 kişilik temizlik personeli hizmet veriyor. Ekipler hem tünel yolları hem de duvarlarının temizliğini sağlıyor.​

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

agg

01 Ağustos 2017 Salı 02:32

Tüneller de isik yetersiz bu kinuya deginirsrniz sevibirim

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Karaosmanoğlu, “Tarih, demokrasi nöbetlerini yazacak”

Karaosmanoğlu, “Tarih, demokrasi nöbetlerini yazacak”