20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,869 TL
  • 4,546 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KOCAELİ VALİSİNDEN BABALAR GÜNÜNE ANLAMLI MESAJ

Kocaeli Valisinden Babalar Gününe Anlamlı Mesaj

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzelooğlu 19 Haziran Babalar Günü dolayısıyla anlamlı mesaj yayınladı. 

30 Eylül 2016 Cuma 10:09 Güncel

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzelooğlu 19 Haziran Babalar Günü dolayısıyla anlamlı mesaj yayınladı. 

Kocaeli Valilisi Güzeloğlu yayınladığı kutlama mesajında; toplumun çekirdeği olan aile, toplumsal değerlerimizin yaşatıldığı, kültür ve geleneklerimizin nesilden nesile aktarıldığı en önemli sosyal yapıdır. Bizim geleneğimizde de babalar, toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direğidir. Babalar aynı zamanda aile için saygı, sorumluluk, güven ve güvence sembolüdür, dedi. 

SEVGİ VE SAYGI ONLAR İÇİN ARMAĞANDIR

Babaların aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirdiini ve yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin mutluluğu için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımız, çocuklarının geleceğini güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf ettiklerini kaydeden Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, üzerimizde sayısız emeği ve hakkı olan anne ve babalarımıza, gösterilecek sevgi ve saygı onlar için en büyük armağandır. Çocuklarının başarısı onların sevinci, üzüntüleri ise kederleridir. Nerede olursa olsun, ne kadar uzak mesafe olursa olsun, aradaki mesafeler babalar için önemsizdir, her an evlatlarının ve ailesinin yanındadırlar, sözlerine yer verdi.

BABALARA VEFA GÖSTERMEK EVLADIN BORCUDUR

Bizleri yaşama hazırlayan, her zaman bizlere destek olan, sevgi ve hoşgörüsünü bizlerle paylaşan babaların, sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerini hoş tutmak, rızasını kazanmak, onlara karşı her zaman sevgi, saygı ve vefa göstermek her evladın önceliği olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; hayatı boyunca maddi ve manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, çocuklarına karşı müşfik ve merhamet sahibi olan, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan başta şehit babalarımız olmak üzere tüm babaların “Babalar Günü’nü” en kalbi duygularımla kutluyorum.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Sırça Köşk’te ortaklar bir birine girdi

Sırça Köşk’te ortaklar bir birine girdi