18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KOCAELİ VALİLİĞİ 10 BİN TL BAĞIŞLADI

Kocaeli Valiliği 10 bin TL bağışladı

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Oda Başkanı ve üyeleri ile bir araya geldi.

14 Aralık 2016 Çarşamba 13:59 Güncel

İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Karadeniz’in hazır bulunduğu ziyarette; Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Kaya ve oda üyeleri karşıladı. Güzeloğlu ise  ziyarette yaptığı konuşmalarında; "Konuşmasına devam“Biliyorsunuz geçtiğimiz hafta Yenidoğan taksi durağını ziyaret etmiş, orada şoför kardeşimiz Halil Güney’in ailesine ve taksici esnafımıza başsağlığı dilemiştik. Orada ifade etmiştik; cinayetin katillerini en kısa süre içerisinde bulacağız. Devlet olarak bu kararlılığımız ve sözümüzü yerine getirdik. Kardeşimizin katilleri yakalandılar, adalete teslim ediliyorlar ve gereken cezayı da adalet önünde alacaklar”

 

10 BİN LİRA BAĞIŞ
Güzeloğlu, “Kardeşimizin ailesine gelir ve nafaka olmak üzere bir taksi alınacağı noktasında Valilik olarak kampanyamıza gerekli izinleri verdik. Çalışmalar, bağışlar başladı. Bizde Valilik olarak burada açıklıyorum, bu kampanyaya 10 bin lira bağışta bulunuyoruz. Kardeşimizin bağışlarla birlikte inanıyorum ki yıl sonundan önce arabasını alıp taksi durağına teslim edeceğiz” dedi” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Gerçek dışı açıklamaları bırakın da, sorunları çözün

Gerçek dışı açıklamaları bırakın da, sorunları çözün