19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TERÖRÜ LANETLEDİ

Kocaeli Üniversitesi terörü lanetledi

Son günlerde memleketimizin her yanında tırmanışa geçerek Türk Silahlı Kuvetlerimizi ve Emniyet mensuplarımızı hedef alan alçak terör olaylarını gerçekleştiren hainler son olarak Kayseri’de çarşı iznine çıkan Mehmetçiğe ve sivillere kahpece saldırıda bulunmuştur.

17 Aralık 2016 Cumartesi 17:11 Güncel

Kocaeli Üniversitesi olarak; Devletimizin ve Aziz Milletimizin birlik ve bütünlüğünü, huzur ve güvenliğini bozmaya yönelik hain planın bir parçası olan, toplumumuzda derin bir üzüntü yaratan bu kahpece saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyoruz. Bu tür kalleşçe saldırıları yapanların devletimizin gücü ve kararlılığı karşısında diz çökeceklerine inancımız tamdır. Üniversitemiz, ülkemizin diğer kurumları, kuruluşları ve bütün fertleri gibi devletinin ve milletinin yanında olarak teröre asla boyun eğmeyecek, tüm gücü ile karşısında olacaktır.

 

15 Temmuz’dan bu yana devletine sahip çıkan duruşuyla; feraset, basiret, tarihi tecrübeyle demlenmiş ortak akıl ve milli irade destanı yazan aziz milletimiz bu terör odaklarına ve onların arkasında yer alan alçak küresel destekçilerine de aynı cevabı verecektir. Kadim tarihimiz, terör örgütlerinin destekçiliğini yapan ve onların kanlı planlarına ortak olan hainlerin amaçlarına ulaşamadıklarını ve defalarca hak ettikleri en ağır cezayı bulduklarını göstermiştir. 

 

Başta Kayseri’de yaşanan menfur saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimiz olmak üzere, terör saldırıları sonucu şehit olan tüm vatandaşlarımıza, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Mensuplarına  Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize sabırlar ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Eğitim-Sen Kocaeli Şubesi terörü kınadı

Eğitim-Sen Kocaeli Şubesi terörü kınadı