23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,921 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

KOCAELİ TURİZMİ VAN FUARINDA

Kocaeli Turizmi Van Fuarında

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Orta Doğu Turizm sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olması hedeflenen "Van Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarı" katılarak Kocaeli’nin turizmini tanıttı

01 Ekim 2017 Pazar 12:14 Güncel
Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, TÜRSAB’ın destekleriyle Ajans Asya Fuarcılık tarafından, Van Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 8. Van Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarına katıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde gerçekleştirilen Van Turizm Fuarı, Türkiye turizmini Ortadoğu’ya tanıtmayı, yeni pazar ağları oluşturmayı, bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyor.

KOCAELİ STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Fuara, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zamburkan, Şube Müdürü Hülya Özer, Ayniyat Saymanı Turgut Dursun ile turizm personelinden oluşan bir heyet katılarak ilimizin tanıtımını gerçekleştirdi. Yoğun geçen ilk gün Kocaeli standını; Kültür ve Turizm Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Aydın, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Daire Başkanı Nezafettin Aydoğan, Van Valisi Murat Zorluoğlu, Van İl Kültür Ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ, Ankara İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğü Müdür Velkili Hamdi Dinçer, Van Ticaret Odası Başkanı Necdet Takva ve çok sayıda davetli ziyaret etti. İl Müdürü Adnan Zamburkan, gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldıklarını ve kentimizi en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

MEGRİ MEGRİ OKUDU KOŞA KOŞA KERKÜK'E OY KULLANMAYA GİTTİ

MEGRİ MEGRİ OKUDU KOŞA KOŞA KERKÜK'E OY KULLANMAYA GİTTİ