20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,869 TL
  • 4,541 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

KOCAELİ TRABZONLULAR DERNEĞİNDE DEPREM!

Kocaeli Trabzonlular Derneğinde deprem!

Kocaeli Trabzonlular Derneğinde deprem yaşandı.

27 Aralık 2016 Salı 08:50 Güncel

Kocaeli Trabzonlular Derneğinde deprem yaşandı. Geçtiğimiz hafta gündeme getirdiğimiz Trabzonlular Derneğinde ki rahatsızlık gün yüzüne çıktı. Sami Durmuşoğlu'nun başkanlığını yaptığı, büyük umutlarla göreve getirilen Durmuşoğlu büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. İlimizin önde gelen isimleri tarafından, özellikle KOTO eski Başkanı Murat Özdağ'ın desteklediği Durmuşoğlu önce dernek binasını kapattı ardından verdiği hiçbir sözü yerine getirmedi.  İlimizin en köklü hemşeri dernekleri içerisinde yer alan Kocaeli Trabzonlular Derneği'nin Durmuşoğluna emanet edilmesi derneği bugün ki noktaya getirdi. 

 

İSTİFA İLE NOKTALANDI
Sami Durmuşoğlu'nun seçim vaadi olarak ortaya koyduğu projeleri askıya alması yönetim kurulunda rahatsızlığa yol açtığı biliniyordu ve yönetimde bir çok ismin bu rahatsızlıktan dolayı istifa edeceği konuşuluyordu. Yönetim kurulunda ki bir çok isim dernek çatısı altında yaşanan bu olumsuz süreci istifa ile noktaladı. 


İSTİFA EDENLER 
Başkan vekili Vedat Kuru, Başkan yardımcısı Cem Turan, Genel Sekreter Safinaz Gülçebi, Mali işler sorumlusu Ayhan Akyüz, Yahya Çuhadaroğlu, Murat Tandoğan, Serkan Otman, Vural Altuntaş, Şaban Yılmaz, Ünal Baydar ve Hüseyin Ofluoğlu yönetimden istifa ettiler. 


DERNEK BU SÜRECİ LEHİNE ÇEVİREBİLİR
Bir zamanlar Kocaeli'nin en köklü kuruluşları içinde yer alan Kocaeli Trabzonlular Derneği'nin bugün bu noktada olmasına vesile olanlar, bugün yaşanacakları hayal bile etmemişti. Kentimizde yaşayan Trabzonlular bu olumsuz süreci, önümüzde ki günlerde iyi değerlendirebilirse Kocaeli Trabzonlular Derneği eski gücüne kavuşması mucize değil. Dernekte yaşanan bu istifalardan sonra Kocaeli Trabzonlular Derneği'nin önümüzde ki günlerde olağanüstü kongre yapması bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İstifa edin artık yeter!

İstifa edin artık yeter!