25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,63 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

KOCAELİ HALA BİZİM PROJELERİMİZLE YAŞIYOR

Kocaeli hala bizim projelerimizle yaşıyor

7 aydır cezaevinde bulunan eski milletvekili ve İzmit Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Sefa Sirmen özgürlüğüne kavuştu.

08 Şubat 2017 Çarşamba 00:18 Güncel

Tahliye olmasına saatler kala cezaevi önüne gelen CHP'liler büyük bir heyecanla Sirmen'i bekledi. CHP İzmit eski İlçe Başkanı Selman Yıldırım, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, CHP İzmit İlçe Başkanı Alparslan Seymen ve birçok CHP'linin de aralarında bulunduğu Sirmen'in sevenleri, Sefa Sirmen cezaevi kapısında göründüğünde büyük bir sevinç yaşadı.

 

PİŞMAN DEĞİLİM

CHP İzmit İlçe Başkanlığı önünde partililere seslenen Sirmen," Hizmetten başka bir şey düşünmedim. Hiç pişman değilim. Kocaeli'de hala bizim yarattığımız projeler yaşıyor. İZGAZ'ı biz 100 milyon dolara yaptırdık, onlar 600 milyon dolara sattı, kamu zararı var diye biz 7,5 aydır içerideyiz. Halkım için daha çok hapis yatmaya razıyım. Yargı süreci devam ediyor. Biz bu konudaki yargısal mücadelemizi sürdüreceğiz. Bana ceza veren hakimler savcılar şu an içerideler. İhraç edildiler. Onun için adalet yerini bulacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Sessiz Olun Satıyoruz

Sessiz Olun Satıyoruz