24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,938 TL
  • 4,670 TL
  • 162,95 TL
  • 104.517
KOCAELİ 28°

KOCAELİ FUARI’NIN EN KÜÇÜK YAZARI KİTAPLARINI İMZALIYOR

Kocaeli Fuarı’nın en küçük yazarı kitaplarını imzalıyor

9. Kocaeli Kitap Fuarı’nın en küçük yazarı herkese kitap okumayı özendiriyor

16 Mayıs 2017 Salı 14:42 Güncel

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen 9. Kocaeli Kitap Fuarı, 11 yaşındaki yazar Buse Naz Hacımustafaoğlu’nu konuk ediyor. “Kedi Cenneti” isimli kitabını imzalayan Kocaeli Kitap Fuarı’nın en küçük yazarı kendi yaşlarındaki çocuklara örnek oluyor.
 
YAZARLIK SERÜVENİ OKULDA BAŞLADI
Kocaeli Kitap Fuarı, Türkiye’nin birçok ünlü yazarını konuk ediyor. Fuarda Kedi Cenneti adlı kitabı bulunan 11 yaşındaki Buse Naz Hacımustafaoğlu da dikkat çekiyor. Ortaokul öğrencisi olan Buse, yazarlık serüvenine okulda arkadaşlarının teşviki ile başladığını ifade ederek, herkesi kitap okumaya davet ediyor.
 
HERKESE KİTAP OKUMAYI ÖZENDİRİYOR
Kitap okumayı ve yazı yazmayı çok sevdiğini ifade eden 11 yaşındaki Buse, ”Okulda yazı denemelerim oluyordu. Arkadaşlarıma okutuyordum. Çok beğeniyorlardı. Ailem de beni teşvik edince ilk kitabım olan Kedi Cenneti’ni yazdım. Benim gibi aynı yaşlarda olan arkadaşlarıma kitap okuma alışkanlığı edinmelerini tavsiye ediyorum. Benim yaşımdaki bir çocuğun kitap yazması da inanıyorum ki herkese kitap okumayı özendirmiştir” şeklinde konuşuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

METEROLOJİ UYARDI: DİKKAT HAFTASONU TATİL PLANINIZ VARSA DEĞİŞTİRİN

METEROLOJİ UYARDI: DİKKAT HAFTASONU TATİL PLANINIZ VARSA DEĞİŞTİRİN