25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,76 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

KOCAELİ ANADOLU İLLERİ DERNEKLERİ BİRLİĞİ’NDEN İFTAR YEMEĞİ

Kocaeli Anadolu İlleri Dernekleri Birliği’nden iftar yemeği

Kocaeli Anadolu İlleri Dernekler Birliği 3. olağanüstü kongresinin ardından yeni secilen yönetim üyeleri, iftar programında bir araya geldi.

12 Haziran 2017 Pazartesi 09:40 Güncel
Kocaeli Anadolu İlleri Dernekler Birliği(KAİD) 3. olağanüstü kongresini gerçekleştirdi. Kongrenin yeni seçilen yönetim tarafından düzenlenen iftar yemeğine ise katılım yoğundu. Kocaeli Anadolu İlleri Dernekler Birliği Başkanı Necmettin Kaya ve yönetim kurulu üyelerinin verdiği iftar yemeğine İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut, AK Parti ve CHP Kocaeli Milletvekilleri, dernek temsilcileri ve davetliler katıldı. 
Programda konuşan Kocaeli Anadolu İlleri Dernekler Birliği Başkanı Necmettin Kaya, ”Kocaeli Anadolu Dernekler Birliği’nin Kuruluş amacı doğduğumuz yerdeki kültürümüzü göreneklerimizi yaşadığımız kentte yaşamak ve yaşatmak. Yüreği mert, gönlü zengin Anadolu’nun dört bir köşesinden Anadolu kültürünü yaşatman için yaşadığımız kentte Anadolu İlleri Dernekleri Başkanları olarak, Anadolu Kocaeli’de yaşayan Anadolu insanına daha faydalı hizmet edebilmek için kültürleri birleştirerek gönül köprüsü kurduk. Anadolu’dan gelecek çocuklarımıza yardımcı olacağız” diyerek programa destek veren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yeni güzergahlara alışmaya çalışıyoruz

Yeni güzergahlara alışmaya çalışıyoruz