23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,924 TL
  • 4,644 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

KENT KONSEYİ’NİN YENİ YÖNETİMİNDEN BÜYÜKŞEHİR’E ZİYARET

Kent Konseyi’nin yeni yönetiminden Büyükşehir’e ziyaret

Kent Konseyi Başkanlığı’na seçilen Adnan Uyar ve yeni yönetim kurulu, Büyükşehir’in üst düzey yönetimini ziyaret etti

04 Ocak 2017 Çarşamba 12:40 Güncel

Kısa sür önce yapılan genel kurulda Kent Konseyi Başkanlığı’na seçilen Adnan Uyar ile yeni yönetimi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı ziyaret etti. Ziyarette Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ali Yeşildal da hazır bulundu. Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve Kent Konseyi’nin yeni yönetim kurulu üyeleri, Genel Sekreter Büyükakın ve Genel Sekreter Yardımcısı Yeşildal ile istişarelerde bulundu.
 

BAŞARILAR DİLERİM
Gerçekleştirilen ziyarette yeni görevlerinde Kent Konseyi yönetimine başarılar dileyen Genel Sekreter Büyükakın, ‘’Yeni yönetim olarak seçilmenizi kutluyorum ve başarılar diliyorum. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak daima arkanızdayız. Yeni görevlerinizin hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ diye konuştu.
 

KOCAELİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Kent Konseyi Başkanı Uyar,  ‘’Bu göreve seçilmekten dolayı gururluyum. Kentimize hizmet etmek bizleri mutlu ediyor. Yeni yönetimimizin kentimize hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret verilen çiçek ve çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Akyüz; Özel Güvenlik zaafiyeti söz konusudur

Akyüz; Özel Güvenlik zaafiyeti söz konusudur