24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,938 TL
  • 4,670 TL
  • 162,95 TL
  • 104.517
KOCAELİ 28°

KARTEPE BELEDİYESİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ

Kartepe Belediyesinde görev değişiklikleri

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez yeni yılın ilk ayı ile birlikte Kartepe Belediyesi kadrolarında değişikliğe gitti.

06 Ocak 2017 Cuma 10:43 Güncel

Kartepe Belediyesi kadrolarında yeni yılın ilk ayında Başkan Hüseyin Üzülmez tarafından kimsenin beklemediği bir takım değişiklikler yapıldı. 

 

Kartepe Belediyesinde görev yapan bazı müdürlerin görev yerleri değiştirilirken, bazı müdürler de müdürlük ünvanından, mühendislik ünvanına döndü. 

 

Bu değişikler, Zabıta Müdürü Selman Çelik İşletme Müdürlüğüne, İşletme Müdürü İbrahim Bahri Özyılmaz Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Atilla Karagöz, Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne, Muhtarlık İşleri Müdürü İsmail Er, Hukuk İşleri Müdürlüğüne, Hukuk İşleri Müdürü Sadık Yılmaz ile Park Bahçeler Müdürü Zuhal Ayhan mühendislik görevlerine döndüler. 

 

Park Bahçeler Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüklerine vekaleten şimdilik mevcut müdürlerden Samet Vural ve Semra Begeç vekalet edecekler. 

 

Ayrıca Başkan Yardımcılarına bağlı Müdürlüklerde de bir takım değişiklikler yapıldığı bize gelen bilgiler arasında. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli-Yalova yolunda film gibi operasyon

Kocaeli-Yalova yolunda film gibi operasyon