22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,932 TL
  • 4,638 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

KARAALP KAMU HİZMETLERİ DERNEK BAŞKANI SEÇİLDİ

Karaalp Kamu Hizmetleri Dernek Başkanı seçildi

Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, İzmit Kaymakamlığı Bünyesi’nde kurulan Kamu Hizmetleri Dernek Başkanlığı’na getirildi

27 Kasım 2016 Pazar 20:22 Güncel

İzmit Kaymakamlığı tarafından, sosyal ve ekonomik faaliyetler yürüten Kamu Hizmetleri Derneği’nin yeni başkanı Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp oldu. Sosyal ve ekonomik faaliyetlerde bulunan dernek, Karaalp’in başkanlığa getirilmesiyle gücüne güç kattı. Dernek, sosyal faaliyetler ile birlikte birçok yoksul ve yardıma muhtaç kişilere yardımlarda önemli görevler üstleniyor. Ekonomik anlamda da birçok ekonomik çalışmalar yapıp, İzmit’in gelişiminde önemli faydalar sağlıyor. Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp’in dernek başkanlığına getirilmesinden dolayı İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Karaalp’i özel olarak arayarak tebrik etti ve başarılar diledi. 

 

İZMİT’E HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYARIZ

Kamu Hizmetleri Dernek Başkanlığı’na getirilen Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, devraldığı görev ile ilgili açıklama yaparak, “verilen görevin önemini çok iyi biliyoruz. Bundan dolayı yöneticilerimiz ile birlikte çok önemli çalışmalara imza atacağız. Şahsım adına sürdürdüğüm birçok görev var. Bu görevlerin tümünde oldukça başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Bize uygun görülen bu görevin de sorumluluğunu taşıyıp başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kalp krizi geçiren sürücü aracında ölü olarak bulundu

Kalp krizi geçiren sürücü aracında ölü olarak bulundu