24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,944 TL
  • 4,686 TL
  • 163,30 TL
  • 104.821
KOCAELİ 28°

İZMİTLİ MUHTARLAR İFTARDA BULUŞTU

İZMİTLİ MUHTARLAR İFTARDA BULUŞTU

Kısa bir süre önce Tuncay Aşkın başkanlığında kurulan İzmit Muhtarlar Derneği üyeleri KYÖD sosyal tesislerinde ki iftar programında bir araya geldi.

20 Haziran 2017 Salı 12:29 Güncel
GÜZEL VAKİT GEÇİRDİLER
İzmit Muhtarlar Derneği KYÖD sosyal tesislerinde düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Kısa bir süre önce Tuncay Aşkın’ın başkanlığında kurulan dernek ilk iftarını verdi. Her yıl geleneksel hale gelmesi hedeflenen iftar programına ev sahipliği yapan Aşkın muhtarlar ve aileleriyle yakından ilgilendi. İftara 30 muhtar, eşleri ve çocuklarıyla katılırken programda güzel vakit geçirdiler. Aşkın, 10 yıldır muhtarlar kendi aralarında iftar yaptıklarını bu yıl ilk defa eşlerle birlikte organizasyon yapıldığını dile getirdi. Muhtar eşleri iftarda birbirleriyle kaynaşma imkânı yakalarken muhtarlar organizasyondan oldukça memnun kaldılar. Bu tür organizasyonların diğer derneklere örnek teşkil etmesini arzulayan muhtarlar mesleki sorunlarını da masaya yatırma fırsatı yakaladılar. 

CHP’LİLER KATILDI
İzmit Muhtarlar Derneğinin organizasyonuna muhtarlar Kadir Kızıl, Ahmet Mirzaoğlu, Güngör Saner, Engin Çevri, Nazhanım Yazar, Nilgün Düzen, Fatma Keskin, Ümit Yılmaz, Ayhan Karayel, Hüseyin Kılıç, Merih Ulusoy, Nebiye Malkoç, Ahmet Demir, Selahattin Harata, Mehmet Kurt, Sevgi Koyun, Metin Karabıyık, Mustafa Yaman,  Yaşar Erbaş, Özgür Sarıca, eski muhtarlar Süleyman Şen, Şuayip Muti, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Küçükkaya ve CHP eski ilçe başkanı Selman Yıldırım katıldı.

HABERE AİT DİĞER FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

PAŞALI

20 Haziran 2017 Salı 14:20

SELMAN MEHMET İKİLİSİ ORADA SİNSİ SİNSİ MAÇI GÖTÜRMEYE ÇALIŞIYOLAR BUNLARDAN PARTİ ZARAR GÖRÜR

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kent meydanı ve katlı otoparkın zemin çalışmaları yapılıyor

Kent meydanı ve katlı otoparkın zemin çalışmaları yapılıyor