23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,646 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

İZMİT’İN İLK TOPLU İFTARI KURUÇEŞME'DE YAPILDI

İZMİT’İN İLK TOPLU İFTARI KURUÇEŞME'DE YAPILDI

İzmit Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yılda 12 noktada yapılacak olan toplu iftar organizasyonlarının ilk programı Kuruçeşme’de gerçekleştirildi. Kuruçeşme Atatürk Caddesinde gerçekleştirilen programa yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, birlikte oruç açmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşadılar.

31 Mayıs 2017 Çarşamba 12:21 Güncel
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve 2 binden fazla kişinin katıldığı iftar programına AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarları da katıldı. Başkan Doğan, iftar öncesi masaları dolaşarak sohbet edip, hayırlı Ramazanlar dileğinde bulundu
 
SOFRAMIZ SİZİNLE BEREKETLENİYOR
 
Toplu iftarlar sayesinde vatandaşların aynı duyguda buluştuğunu belirten Başkan Doğan iftar sonrası yaptığı konuşmasında  “burada sizlerle aynı sofrayı paylaştık, birlikte iftar yaptık. Böyle bir güzelliği,  bize nasip ettiği için Allah’a hamdolsun, Her yıl olduğu gibi bu yılda Kuruçeşme’mizde sizlerle birlikte oruç açıp,  Ramazan ayının, paylaşmanın, birlik ve beraberliğin güzelliğini yaşıyoruz. İftarımıza katılıp, 
soframızı bereketlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.
 
HİZMETTE AYRIM YAPMIYORUZ
 
Bizler gece gündüz sizler için çalışıyoruz.  Kuruşunuzu ziyan etmeden,  hizmetlerimizde ayrım yapmadan, herkesin belediyesi ve belediye başkanı olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.  Bizim hizmet anlayışımız, çizgimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmet etme çizgisidir. O doğrultuda Kuruçeşme’mize, İzmit’imize, Kocaeli’mize güzel işler yapmaya çalışıyoruz. Kuruçeşme’mizi parklarıyla, okullarıyla, camisiyle, ışıklandırmalarıyla, sokaklarıyla, pazarıyla, spor alanıyla daha güzel yapmaya çalışıyoruz. Daha yapacak işlerimiz var.
 
OTURMAYACAĞIZ, ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
 
Sizler ailenizle evinizde mutluysanız, bizler de mutluyuz.  Bizler her zaman, birlik ve beraberlik içerisine olmalı,  daha çok birbirimize sarılmalıyız. Daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz, şehrimizi mahallemizi daha güzel yapacağız. Bin yıldır bu vatanda ezanlar nasıl okunduysa, bayrağımız nasıl dalgalandıysa yarınlarda da aynı şekilde devam edecek. Türkiye düşmanlarını sevindirmeyeceğiz, birliğimizden ve beraberliğimizden ödün vermeyeceğiz.  Oturmayacağız, çok çalışacağız. Ülkemizin gücünü, başta düşmanlarımız olmak üzere tüm dünyaya göstereceğiz.” dedi.
 
ÜST GEÇİT PROJESİ AYRI BİR DEĞER KATACAK
 
Konuşmasında Kuruçeşme için planlanan üst geçit projesiyle ilgili de bilgi veren Başkan Doğan “  Kuruçeşme’miz önceleri unutulmuş, kaderine terk edilmiş bir mahallemizdi. Göreve geldiğimiz günden itibaren yaptığımız çalışmalarımızla mahallemizin, şehir merkezimizdeki mahallerimizden aşağı kalır yanı yok. Üst geçit projemiz de,  mahallemize yeni bir değer daha katacak.  Projemiz sayesinde vatandaşlarımız hem araçlarıyla, hem de yaya olarak sahile geçiş sağlayabilecek.  Kuruçeşme’miz bizim gözbebeğimiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KOTO’nun Nefes Kredisi fırsatı devam ediyor

KOTO’nun Nefes Kredisi fırsatı devam ediyor