21 Kasım 2017 Salı

  • 3,925 TL
  • 4,611 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

İŞTE SİZE BİR EFE TUR MACERASI DAHA…

İşte size bir Efe Tur macerası daha…

Kocaeli’nin belki de en çok şikayet alan firmalarından biri olan Efe Tur bildiğiniz gibi. Firma yine vatandaşlara yine büyük eziyet çektirdi.

09 Ekim 2017 Pazartesi 11:23 Güncel
Kocaeli’de yaşayan insanların en çok şikayetçi olduğu firmaların başında gelen Efe Tur yine vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor. Servisinden otobüslerine, personelinden çalışma tarzına kadar hemen hemen her işi şikayet konusu olan Efe Tur, yapılan tüm haberler ve onca şikâyet rağmen kendini düzletmek için hiç bir girişimde dahi bulunmuyor.

İşte size bir Efe Tur macerası daha. Bakın vatandaşların başına bu kez neler gelmiş…

“Bu aksam EFE turun iğrençliğini bir kez daha yasayarak şahit oldum. Değirmendere’den 19:20 aracına bindik ancak 28 nolu araç 15 dakika geç geldi. Geç geldiği icin iki duraktan yolcuları almadı. Ceza yememek için durağı geçince servisle yolcular geldi. Bu arada biz yolda bekliyoruz. Yola çıktık, Hereke’de lastik patladı. Hereke tüneline polis eskortluğunda geldik. Arabada reflektör yok, yedek lastik yok. Galiba bu çakma Efe Tur’du. Kaptan 50 kişinin hayatını hiç umursamadan bize bizden çok bağırıyor, muavin İsmail ondan çok. Başka şansımızın olmadığını bildikleri için at oynatıyorlar. Mehmet Efe’nin adını kötüye kullanıyorlar. İzmit’e hiç yakışmayan bir firmasın.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Deniz Kocaman

09 Ekim 2017 Pazartesi 17:23

Bu firmanin bir şoförü geçen sene İstanbulda sağ şeride gecmemize izin vermedigi gibi durup dururken aracı durdurup bize dogru koşup eşime şiddet uygulamaya kalktı. Cocugumuz korkmasin diye soğukkanlilikla aracin için de kalmasak sonu faciaya dönebilirdi.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bu firmalar işçi arıyor

Bu firmalar işçi arıyor