22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,969 TL
  • 4,666 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

İŞ KAZALARI NEDEN Mİ OLUYOR? İŞTE BU YÜZDEN...

İş kazaları neden mi oluyor? İşte bu yüzden...

Kocaeli Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü tarafından organize edilen “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” bugün (21.04.2017) Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşti.Eğitimde salon boş kaldı...

22 Nisan 2017 Cumartesi 09:59 Güncel

Kocaeli Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü tarafından organize edilen “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” bugün (21.04.2017) Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşti.Eğitimde salon boş kaldı... 1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan 6331 sayılı yeni İş Güvenliği Yasası ile ilgili bütün çalışanların bilgilendirilmesi amacıyla düzenlenen eğitime akademik ve idari personel katıldı.
 

Eğitim kapsamında Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Bölümü Arş. Gör. Evrim Yavuz, “Yeni İş Güvenliği Yasaları”, Jeoloji Mühendisliği Arş. Gör. Ekin Gökçe Benli, “Elle Yük Taşıma, İş Ekipmanlarında Güvenlik, Elektrik ve Güvenlik, Yangın, Patlama”, Çevre Mühendisliği Arş. Gör. Simge Çankaya “İş Güvenliği, Güvenlik Kültürü, Güvenlik İşaretleri, Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Arş.Gör. Dr. Esra Öztürk “Kimyasal risk etmenleri, Fiziksel Risk Etmenleri, Ergonomik Risk Etmenleri” Kocaeli Sağlık Hizmetleri MYO Öğretim Görevlileri Serap Arsal Yıldırım ve Selda Mert Boğa “İş Sağlığı ve Güvenliği” konusunda sunum yaptı. Eğitim sunumlarının ardından “İş Sağlığı ve Güvenliği” konusunda katılımcılara 20 soruluk bir sınav yapıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 7 yaralı

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 7 yaralı