19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

İŞ ADAMI ŞENOL AKYÜZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNE GİRİYOR

İŞ ADAMI ŞENOL AKYÜZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNE GİRİYOR

05 Mayıs 2017 Cuma 20:07 Güncel

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan iş adamı Şenol Akyüz otomotiv sektörüne giriyor. Marmara Bölgesi’nde lider firmalarından biri olan VİPSAŞ Güvenliğin sahibi Akyüz, Mayıs ayında yapacağı yatırımla işlem hacmini arttırarak sürdürecek

 

GAYRIMENKUL YATIRIMI DA VAR
İlimizde Özel Güvenlik Firması denilince ilk akla gelen isim olan VİPSAŞ Özel Güvenlik Hizmetleri firmasının sahibi iş adamı Şenol Akyüz yeni yatırımlara hazırlanıyor. Marmara Bölgesinde önemli yatırımlar yapan Akyüz Gayrı Menkul ve Otomotiv sektörüne yatırım yapmaya hazırlanıyor. Güvenlik, Endüstriyel firması olan VİPSAŞ Güvenlik aynı zamanda VİPTEM Lojistik ve Tayfun Gold Kuyumculuk sektöründe de hizmet veriyor. Şenol Akyüz şimdi de Yeşilova Mahallesi üzerinde 600 metre kapalı alanda Gayrimenkul ve otomotiv sektöründe faaliyet gösterecek. VİP Auto Motorlu Araçlar A.Ş. ve VİP Gayrimenkul  Yatırım kiralama A.Ş. unvanları adı altında, üst segment olarak bilinen Range Rover, BMW, Audi, Wolkswagen ve Mercedes markalarıyla müşterilerine hizmet verecek.

 

GÖRKEMLİ AÇILIŞ YAPILACAK
Mayıs ayında faaliyete girmesi düşünülen firmalarda araç alım satım, kiralama ve VIP hizmetleri verilecek. Aynı zamanda kat karşılığı yap-sat üzerine de faaliyet gösterecek olan firmada 5 personel görev yaparak müşteri memnuniyetini sağlayacak. Ramazan ayı öncesinde görkemli bir şekilde açılışı yapılması beklenen firmanın sahibi Şenol Akyüz oldukça heyecanlı ve hummalı bir şekilde açılışa hazırlanıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

ERİŞİM YASAĞI GERÇEĞİ DEĞİŞTİRMEZ

ERİŞİM YASAĞI GERÇEĞİ DEĞİŞTİRMEZ