24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,926 TL
  • 4,653 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

İMO ÜYELERİ İÇİN YENİ BİR PROTOKOL İMZALANDI

İMO Üyeleri İçin Yeni Bir Protokol imzalandı

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ile Life Express Fitness Club - LC Sportif Danışmanlık Hizmetleri arasında protokol imzalandı. Protokolle İMO Kocaeli üyeleri, Life Express Fitness Club - LC Sportif Danışmanlık Hizmetleri’nde indirimli spor yapma imkanı bulacak.

24 Nisan 2017 Pazartesi 11:48 Güncel

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, üye odaklı yaklaşımı ve üyelerine sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Life Express Fitness Club - LC Sportif  Danışmanlık Hizmetleri ile protokol imzaladı. 

İMO Kocaeli üyelerine pek çok avantaj sağlayan bu protokolle İMO üyeleri Life Express Fitness Club’e  gittiklerinde pek çok branşta hizmet veren mekandan indirimli olarak yararlanabilecek.

Protokol imza töreninde Tesis Müdürü Gülşah Yılmaz,  İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yanı sıra Şube Sekreter Üye Baturhan Üretürk hazır bulundu. İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok yaptığı açıklamada, “Üyelerimiz için kurumlarla görüşmelerimiz ve indirim protokollerimiz devam edecek imzalanan protokolün odamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Turnagaz dolum tesisinde şüpheli paket!

Turnagaz dolum tesisinde şüpheli paket!