22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,967 TL
  • 4,659 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

İDEV’DE TEST SÜRÜŞÜNE DAVETLİSİNİZ

İDEV’DE  TEST SÜRÜŞÜNE DAVETLİSİNİZ

Ford Nazer’in Ford’un katkılarıyla düzenlediği Kuga ile Ranger modellerinin gücünü ve işlevselliğini test edebileceğiniz test sürüşü etkinliği İDEV Fuarı’nda otomobil severleri bekliyor

28 Nisan 2017 Cuma 11:35 Güncel

Ford Kuga ve Ranger yeni tasarımları ve teknolojik detaylarıyla çok daha göze batacak şekilde yollara çıkıyor. Ford ve Ford Nazer işbirliğiyle 29-30 Nisan tarihlerinde 10:00-18:00 saatleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnterteks Fuar Alanı’nda organize edilen test sürüşü etkinliğine katılabilir ve Kuga ile Ranger modellerini iki farklı parkurda test edebilirsiniz. 

 

KONFOR VE GÜVENLİĞİN ADI: RANGER
En zorlu şartlarla baş edebilmesi için tasarlanmış Ford Ranger aynı zamanda konfor ve güvenlik özellikleri ile de öne çıkıyor. FORD’un global modellerinden biri olan yeni Ranger'ın gösterişli gövdesi sağlam ve güvenilir yürüyen aksamla desteklenerek zor yollar için özel olarak hazırlandı.

 

GENİŞ İÇ MEKANIYLA RAHATLIK YAŞAYIN
Ford Kuga Kompakt SUV modellerinin gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. Geniş iç mekanı sayesinde sürüş keyfinizi arttıracak Kuga, motor hacminde küçültmeye giderek yakıt tüketimini düşürüyor. Yol tutuşu konusunda avantaj sağlayan model sizlere sürüş keyfini sonuna kadar yaşatacak.

 

TEST SÜRÜŞLERİNİ KAÇIRMAYIN
Ford ve Ford Nazer işbirliğinde düzenlenen test sürüşlerinde sizde gücün ve konforun farkına varacaksınız. 29-30 Nisan tarihlerinde 10:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan test sürüşlerinde Kuga ve Ranger modellerini denemek için Ford Nazer Facebook sayfasına mesaj atabilir ya da (0262) 642 1542 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Tüpraş işçileri tam gün eyleme başladı

Tüpraş işçileri tam gün eyleme başladı