18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

HYBRID=TOYOTA, DONDURMA=MUTLULUK

HYBRID=TOYOTA, DONDURMA=MUTLULUK

Otomobille ilgili her şey vizyonuyla ilimizde hizmet veren Toyota Plaza Kocaeli Kaya Başiskele Naila Cafe önünde TOYOTA HYBRİD TANITIM GÜNLERİ ve İNTERAKTİF TEST SÜRÜŞÜ Düzenliyor.

04 Ağustos 2017 Cuma 11:17 Güncel
Toyota Plaza Kocaeli Kaya geçtiğimiz Temmuz ayında HYBRID=TOYOTA, DONDURMA=MUTLULUK projesiyle TOYOTA HYBRID Tanıtım Günleri standının ilkini Değirmendere’de gerçekleştirmiş ve insanlar tarafından yoğun ilgi görmüştü.

4 Ağustos Cuma günü Başiskele Naila Cafe önünde bulunan kumsalda TOYOTA HYBRID TANITIM Etkinliğinin 2.sini düzenlemeye hazırlanıyor. Toyota plaza Kocaeli kaya Etkinliği katılan insanlara Türkiye’de ilk olarak tanımlanan ve test sürüşünde ezberleri bozan TOYOTA İNTERAKTİF TEST sürüşü imkanı da sunuyor. Toyota Hybrid motorlu araçla test sürüşü yapanlar, Birebir kendi kullanımları ile hibrit teknolojisinin sessiz sürüş konforu ve düşük yakıt tüketimini deneyimlemiş olacaklar. Ayrıca İnteraktif test sürüşüne çıkan kişiler kendi performanslarının detaylarını Hibrit Karnesin ’de görebilecekler.

Özserbesler dondurmanın Toyota Plaza Kocaeli Kaya için ürettiği HİBRİT DONDURMA da Özserbesler standında yerini alacak.

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, 4 Ağustos Cuma Günü saat 20:00’de tüm halkımızı BAŞİSKELE NAİLA CAFE önünde gerçekleşecek Toyota hybrid standı ve interaktif test sürüşüne davet ediyor. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Karaosmanoğlu’ndan Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi’ne ziyaret

Karaosmanoğlu’ndan Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi’ne ziyaret