25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

HOSPİTAL PARK’TA TACİZ SKANDALI

Hospital Park’ta taciz skandalı

Kocaeli’nin Darıca İlçesi’nde faaliyet gösteren Darıca Hospital Park’ta taciz skandalı yaşandı. Hastaların özel bilgilerini hastane müdürleriyle paylaşıldı. Hastanenin bağlı olduğu grubun müdürü kadın hastayı WhatsApp üzerinden taciz etti.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 13:12 Güncel

Kocaeli Darıca'da bulunan Hospital Park Darıca Hastanesi'nde yaşanan rezalet sosyal medyada ve özellikle de Ekşi Sözlük platformunda en çok konuşulanlar listesinin başında yer aldı. Ekşi Sözlük'te "Discopolice" kullanıcı adlı kişinin anlattığı olay günün konusu oldu. 

 

MERSAJ İLE TACİZ ETTİ
Darıca Hospital Park Rezaleti başlıklı yazıda "Discopolice" adlı kullanıcının eşi rahatsızlığı nedeniyle gittiği hastanede herhangi bir sorun yaşamadan evine döndü. Fakat aradan geçen birkaç gün sonrasında telefonuna gelen mesaj ile şok oldu. Hastaneye tedavi olmak için giden kadının telefonuna şu mesaj atıldı;

 

"Merhaba, Nasılsınız, sizinle muayene için kayıt açtırdığınız sırada karşılaşmıştık belki hatırlarsınız. O gün tesadüfen kayıt bankosundaydım. Umarım gözünüz daha iyi durumdadır. Hastanenin bağlı olduğu grubun şirketlerinden birisinin genel müdürlüğünü yapıyorum. Sizi gördüm ve etkilendim, tanışmak isterim. O gün acil bir toplantı gereği ayrılmam gerekti sizi tekrar hastane içinde göremedim. Sizinle iletişime geçme isteğime daha fazla dur diyemedim ve numaranızı buldurdum. Umarım ki rahatsız etmiyorum. Şayet ediyorsam tekrar mesaj atmayacağımdan emin olabilirsiniz."

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Sabri Yalım yenilendi

Sabri Yalım yenilendi