24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,920 TL
  • 4,646 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

HELALLİK İÇİN NİKAH MASASINDAN MEZARLIĞA GİTTİLER

Helallik için nikah masasından mezarlığa gittiler

İzmit ilçesinde babasının vefat etmesiyle düğününü bir yıl erteleyen gelin nikahtan sonra babasının mezarı başına gidip dua etti.

02 Mayıs 2017 Salı 18:08 Güncel

İzmit’te geçtiğimiz sene babasının vefat etmesi ile birlikte düğünün bir sene ertelemek zorunda kalan Gamze Olcay ile Mustafa Taylan çifti, geçtiğimiz gün gerçekleştirdikleri nikah sonrasında merhum babalarının mezarı başına giderek dua ettiler. Kabir başında duygusal anlar yaşayan gelin Gamze Olcay gözyaşlarını tutamadı. Geçtiğimiz yıl evlenmek için hazırlık aşamasında olan Gamze Olcay ile Mustafa Taylan çifti düğünlerini acı bir olay yüzünden 1 yıl ertelemek zorunda kaldı. Malulen emekli olan ve rahatsızlık yaşayan Gamze Olcay'ın babası Sadullah Olcay, yaklaşık bir yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Bu nedenle düğünlerini bir yıl erteleyen çift, 29 Nisan Cumartesi günü nikah masasına oturdu. 

 

Nikahın hemen ardından gelin Gamze Olcay, çok sevdiği babasının mezarının başına giderek onun için dua okudu. Oldukça duygusal anlar yaşayan ve biricik babasının mezarı başında gelinliğiyle dualar okuyan Gamze Olcay, gözyaşlarına hakim olamadı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Carrefour yönetiminden yeni açıklama

Carrefour yönetiminden yeni açıklama