20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,873 TL
  • 4,548 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

HAYIRETTİN: SAKLADIĞINIZ FETÖ’CÜLER KIYIDA KÖŞEDE OLABİLİR

Hayırettin: Sakladığınız FETÖ’cüler kıyıda köşede olabilir

İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, CHP İzmit İlçe’nin mizahi karakteri Hayırettin’e “Haltettin” dedi. Hayırettin ise Bulut’a, “Belsa’yı iyice kolaçan et, sakladığınız FETÖ’cüler kıyıda köşede olabilir’’ cevabı verdi

17 Mart 2017 Cuma 17:02 Güncel

İzmit Belediye Başkan Vekili İbrahim Bulut, geçtiğimiz günlerde CHP İzmit İlçe’nin referandum sürecinde kullandığı mizahi “Hayırettin” karakteriyle kavgaya tutuştu. Hayırettin karakteri üzerinden CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya’ya sosyal medya üzerinde bir gönderme yapan İbrahim Bulut, şunları yazdı: ‘’Bir karikatür çiz, müthiş proje diye boy göster, referanduma sayılı gün kala 18 maddeyle ilgili ne bir ses ne bir haber… Haltettin pardon Hayırettin, yahu sen en ettin.

 

 

SİYASİ KANADI BAŞLAMASIN
Bu paylaşım sonrası CHP İzmit İlçe de yine Hayırettin karakteri üzerinden yanıt verdi. Bulut’a Hayırettin’in yanıtı ise şöyle oldu: ‘’Sen bana laf yetiştireceğine FETÖ operasyonunun siyasi kanadı başlamasın diye dua et İbrahim Bulut.” Hayırettin’in ikinci cevabı ise “En büyük mizah sensin İbrahim Bulut. Belsa’yı iyice kolaçan et, sakladığınız FETÖ’cüler kıyıda köşede olabilir.”

 

SANA GEREK KALMAZ
Bulut ve Hayırettin kavgasının son aktöre de CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükaya oldu. İbrahim Bulut’u hedef alan Küçükkaya, “Senin gibi oturduğum yerden para kazanıp devlet imkanlarını kullanarak kampanya yapsam İzmit siyasetinde emin ol sana gerek kalmaz” dedi.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Corolla’nın 50.Yıl Versiyonunu Test Edin…

Corolla’nın 50.Yıl Versiyonunu Test Edin…