19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

HAYDAR AKAR İŞİ GÜCÜ BIRAKIP İKİ PARTİLİYİ DİSİPLİNE VERMİŞ!

Haydar Akar işi gücü bırakıp İKİ PARTİLİYİ DİSİPLİNE VERMİŞ!

CHP Milletvekili Haydar Akar, her geçen gün bir komediye imza atıyor.

12 Temmuz 2017 Çarşamba 18:17 Güncel
Hatırlayacağınız üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşüne katılan Akar, fazla yürüdüğünü ima ederek ayağına yapıştırılan yara bandının fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Kılıçdaroğlu 24 gün boyunca hiç şikayet etmeden onca yolu yürürken Haydar Akar’ın ayağının fotoğrafını paylaşması espri konusu olduğu gibi eleştirilmişti de. Koz Gazetesi olarak o paylaşımı haber yaparak sizlere duyurmuştuk. 
HABERİ PAYLAŞTI DİYE…
İnternet gazetemizde “Sanki ayağı kırıldı… HAYDAR AKAR YİNE ŞOV PEŞİNDE” başlığıyla sunduğumuz haber, CHP’de yıllardır görev yapan iki kişinin disiplin kuruluna sevk edilmesine neden olmuş. Eski il başkanı Yalçın Kuşkan’ın yönetiminde il başkan yardımcısı olarak görev yapan Emre Gümüş, haberimizi sosyal medya hesabında paylaştı diye, Büyükşehir Belediyesi eski meclis üyesi İbrahim Turgut da o paylaşımın altına yorum yaptı diye Haydar Akar tarafından parti disiplin kuruluna verilmiş. 

UĞRAŞTIĞI ŞEYE BAK!
Kılıçdaroğlu yaşına rağmen bu sıcakta hiç şikayet etmeden 24 gün boyunca yürümesine rağmen Akar’ın sanki ayağı kırılmış gibi şov yapmasına mizahi yaklaşan partililer, bugün il yöneticilerinden gelen telefonla şok olmuşlar. Haydar Akar’ın kendilerini disiplin kuruluna sevk ettiğini ve yakın zamanda savunma vereceklerini öğrenen CHP’liler, şimdi savunma hazırlamakla uğraşıyorlar. Akar’ın konuyu çok büyüttüğü gibi partilileri kazanmak yerine kırdığını düşünen CHP’liler “Onca şey varken uğraştığı şeye bak” şeklinde Akar’ı eleştiriyorlar.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

atillayüceak

12 Temmuz 2017 Çarşamba 18:49

Tam bir şowmen. sadece o değil üç vekilde. Mola yerlerinde selfi çektirip toz oldular. son güne kadar tek bir otobüs kaldırmadılar tek bir krş. harçamadılar. ''gelmenize gerek yok, yeteri kadar kalabakık'' dediler.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

KARABULUT'UN ACI GÜNÜ

KARABULUT'UN ACI GÜNÜ