20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,895 TL
  • 4,594 TL
  • 161,58 TL
  • 106.126
KOCAELİ 28°

HASAN AYDINLIK GÖREVDEN ALINDI!

Hasan Aydınlık görevden alındı!

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Kocaeli eski İl Sağlık Müdürü Hasan Aydınlık görevden alındı.

03 Ekim 2017 Salı 15:34 Güncel
İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Hasan Aydınlık görevden alındı. İlimizde uzun yıllar İl Sağlık Müdürlüğü görevinde bulunan ve daha sonra Kocaeli Büyükşehir Belediyesine Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanan 15 Temmuz darbe girişiminin hemen ardından Ankara Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanan ve oradan da Kamu Hastaneleri Başkanı olarak getirilen Hasan Aydınlık tekrar Acil Hizmetler Genel Müdürü olarak atanmıştı.  

Hasan Aydınlık’ın yerine ise Ankara 2 nolu KHB Tıbbi Başkanı Op.Dr. Arslan Kağan Arslan’ın getirildiği öğrenilirken Aydınlık’ın ilimizde FETÖ’nün en güçlü olduğu yıllarda İl Sağlık Müdürü olarak görev yaptığı biliniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

ERSOY KANDEMİR

12 Ekim 2017 Perşembe 22:27

Allah'tan belasını bulmadan önce hakkında çok ciddi davalar açmaya düşündüğüm cenahın başındakilerden bir isim olup,yaptıklarının hesabını kanun önünde tek tek soracağıma yemin ederim.

Karanlık Hasan

03 Ekim 2017 Salı 19:22

Kosader le en az dört kere yurt dışına çıkan Hiç alakası olmayan kişileri feto cu diye ihraç ettiren , karanlık biridir. Ama arkasında ki güç ve kendisinin yalakalık seviyesi Bir yerde görev almasına yeter.

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İzmit Belediyesi mahalleleri araştıracak!

İzmit Belediyesi mahalleleri araştıracak!