24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,944 TL
  • 4,686 TL
  • 163,30 TL
  • 104.821
KOCAELİ 28°

GÜZELOĞLU’NDAN TEBRİK VE BAŞARI BELGESİ ALDILAR

Güzeloğlu’ndan tebrik ve başarı belgesi aldılar

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Anayasa Değişikliği ile ilgili halkoylamasının ilimizde; huzur ve güven içerisinde tamamlanmasında gösterdikleri üstün gayret, başarılı ve uyumlu çalışmalarından dolayı İçişleri Bakanlığı birim amirleri ve Kaymakamlara başarı belgesi verdi.

18 Nisan 2017 Salı 17:36 Güncel

Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele,  K.K. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Korgeneral Metin Gürak, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt, Gebze Cumhuriyet Başsavcısı Cemil Kuyu ile MİT Bölge Başkanı’nın bulunduğu programda;  Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, İl Seçim Harekat Merkezi  Koordinatörlüğünü yürüten Vali Yardımcısı Dursun Balaban’a  Başarı ve Üstün Başarı Belgesi,   İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Karadeniz, Vali Yardımcısı ve Gebze Kaymakam Vekili Hasan Gözen,  Çayırova Kaymakamı Mustafa Hotman, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kandıra Kaymakamı Mehmet Soğukpınar, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş ve Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ile  İl Yazı İşleri Müdürü İsmail Akbıyık’a  Başarı Belgelerini verdi. 

 

Sayın Valimizin İçişleri Bakanlığı Birim Amirleri ile kaymakamlara  vermiş olduğu Başarı belgelerinde; “16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Halkoylaması Referandumunun ilimizde huzur ve güven içerisinde tamamlanmasında göstermiş olduğunuz üstün gayret ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi 5442 sayılı Yasanın 20. Maddesi ve 657 sayılı Devlet  Memurları Kanununun 122. Maddesi uyarınca Başarı Belgesi ile taltif ederim.” İfadeleri yer almaktadır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

3 araç birbirine girdi 8 aylık bebek yara almadan kurtuldu

3 araç birbirine girdi 8 aylık bebek yara almadan kurtuldu