24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,926 TL
  • 4,653 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

GÜZELOĞLU VE EŞİ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Güzeloğlu ve eşi şehit ailelerini ziyaret etti

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi şehit ailelerini ziyaret etti

08 Mart 2017 Çarşamba 11:09 Güncel

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor.

Güzeloğlu eşi Şırnak İli Cizre İlçesi’nde teröristlerle çıkan çatışma sonucu 08.01.2016 tarihinde şehadet mertebesine eren Şehidimiz Uzman Çavuş Ümit İnan’ın Gebze ilçemizde ikamet eden  ailesini ziyaret etti.

Ziyarette; Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu’na Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan ve eşi Emine Arslan eşlik etti.
Güzeloğlu, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şahadet mertebesine ulaşan Şehidimiz Ümit’i ve tüm şehitlerimizi şükran ve minnet duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti. 
Şehidimiz Ümit İnan’ın babası Nezir İnan ve Annesi Zeliha İnan, kendilerini yalnız bırakmayan Güzeloğlu eşine teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.

 

Güzeloğlu ve eşi ayrıca Diyarbakır Hani İlçesi Tunalı Mahallesi Kıltepe bölgesinde el yapımı patlayıcının teröristlerce infilak ettirilmesi sonucu 27.10.2016 tarihinde şehadet mertebesine eren Şehidimiz Uzman Çavuş Polat Özbek’in ailesine yaptılar. 
Ziyarette; Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu’na Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan ve eşi Emine Arslan eşlik etti.
Hasan Basri Güzeloğlu, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şahadet mertebesine ulaşan Şehidimiz Polat’ı ve tüm şehitlerimizi şükran ve minnet duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti. 
Şehidimiz Polat Özbek’in babası Hamza Özbek ve annesi Sakine Özbek, kendilerini yalnız bırakmayan Güzeloğlu ve eşine teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Örnek alınacak bir hayat hikayesi

Örnek alınacak bir hayat hikayesi