18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

GÜZELOĞLU VE EŞİ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Güzeloğlu ve eşi şehit ailelerini ziyaret etti

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu Şehit Astsubay üstçavuş Ömer Burak Öğüt’ün ve Şehit Piyade Üsteğmen Serkan Çakal’ın ailelerini ziyaret etti

03 Mart 2017 Cuma 11:07 Güncel

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte şehitlerimizin ailelerini ziyaret etti.

12.10.2014 günü Konya'da yapılacak olan eğitim programına katılmak üzere Cengiz Topel Hava Komutanlığı'ndan kalkan ve kısa süre sonra Kartepe Karaardıç mevkiinde  düşen helikopterde şehadet mertebesine eren Şehidimiz DSA. Astsubay Üstçavuş Ömer Burak Öğüt’ün  eşi ile şehidimizin emanetleri  Bekir Bora ve Berk Buğra’yı ziyaret etti.
Hasan Basri Güzeloğlu; “Görevini yapmakta iken, helikopter  kazası sonucu şehit olan  Ömer Burak’a ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet, ruhları şad olsun”  diyen Güzeloğlu,  bütün Aziz şehitlerimizi şükran ve minnet duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade ederek, şehidimizin emanetleri Bekir Bora ile Berk Buğra’yı severek, onlarla yakından ilgilendi. 
Şehidimiz Ömer Burak Öğüt’ün eşi Eda Nur Öğüt, kendilerini yalnız bırakmayan Güzeloğlu ve eşine  teşekkür ettiler.

Şehit Piyade Üsteğmen Serkan Çakal’ın ailesini de ziyaret ettiler
Vali Hasan Basri Güzeloğlu eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte Hakkari’de  vatani  görevini yapmakta iken şehadet mertebesine eren Şehidimiz Piyade Üsteğmen Serkan Çakal’ın eşi ve oğlu Metehan’ı  ziyaret etti.
Güzeloğlu, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şahadet mertebesine ulaşan Şehidimiz Serkan’ı ve tüm  şehitlerimizi şükran ve minnet duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti ve şehidimizin emaneti olan Metehan ile yakından ilgilendi.
Şehidimiz Serkan Çakal’ın  eşi Zeynep Çakal, kendilerini yalnız bırakmayan Güzaloğlu ve eşine teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli’de Seçim Harekat Merkezi kuruldu

Kocaeli’de Seçim Harekat Merkezi kuruldu