25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,76 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

GÜZELOĞLU VE EŞİ DEMOKRASİ ŞEHİDİNİN EŞİNİ ZİYARET ETTİ

Güzeloğlu ve eşi demokrasi şehidinin eşini ziyaret etti

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu ile birlikte 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Ankara’da şehadet mertebesine erişen şehidimiz Emrah Sapa’nın eşini ziyaret etti.

01 Mart 2017 Çarşamba 10:10 Güncel

Ziyarette; Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu’na Başiskele Kaymakamı Atila Kantay ve eşi Müjgan Kantay eşlik etti.
Ziyaret sırasında şehit ailemizin hatırlarını soran ve taleplerini dinleyen Hasan Basri Güzeloğlu; “15 Temmuz gecesi aziz milletimiz, dünyada emsali görülmemiş bir iman ve inançla, göğsünü tanklara, jetlere ve helikopterlere siper ederek, demokrasisine sahip çıkmış ve tarihe ismini yazdırmıştır. Ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren şehidimiz Emrah’ımızı ve tüm şehitlerimizi şükran ve minnetle anıyoruz, Ruhları şad olsun.” diyen Vali Güzeloğlu, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti.
Demokrasi Şehidimiz Emrah Sapa’nın eşi Ayşe Sapa ve kardeşi Emre Atım, hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmayan Güzeloğlu ve eşine teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Tramvay güzergahında bulunan kavşaklar son aşamaya geliyor

Tramvay güzergahında bulunan kavşaklar son aşamaya geliyor