20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

GÜZELOĞLU, SPOR MÜDÜRLERİ VE KÖŞE YAZARLARIYLA BULUŞTU

Güzeloğlu, spor müdürleri ve köşe yazarlarıyla buluştu

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İlimizde yayınlanan yazılı ve görsel basının spor müdürleri ve spor köşe yazarlarıyla bir araya geldi

29 Aralık 2016 Perşembe 12:40 Güncel

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanı sıra, Vali Yardımcısı Abdullah Etil, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Cintımar, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve spor müdürleri ile spor köşe yazarları katıldı.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, yaptığı konuşmalarında; “Bugün spor anlamında ilimizde mevcut devam eden yapıyı, hem de bundan sonraki dönem ve süreç ile ilgili sizlerin görüş, düşünce, dilek ve önerilerini paylaşmak için buradayız. 

Gönlüm tıpkı kulüplere yapabildiğimiz ve yapmaya çalıştığımız gibi her birinizi ziyaret etmek, karşılıklı görüşmek arzuluyor ama takdir ederseniz ve tahmin edersiniz çok yoğun bir içerik içerisinde çalışıyoruz. 

Spor bir bütün olarak futbolu da içeren ve kapsayan bakışın çok daha ötesi bir etkinlik. Toplumsal, sosyal, ticari ve ekonomik çok önemli bir alan, bir içerikler silsilesidir. Bir açıdan bakarsanız aidiyetleri güçlendiren, duyguları geliştiren, duygudaşlığı artıran perspektif, bir açıdan bakarsanız disiplinler arası karşılıklı etkileşim ve geçirgenlik, çok önemli ekonomik zenginlik ve derinliktir” diyen Güzeloğlu spor müdürü ve spor köşe yazarlarının düşünce, görüş, dileklerini aldı, sorularını cevaplayarak, katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Vali yılın son toplantısını esnafla yaptı

Vali yılın son toplantısını esnafla yaptı