18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

GÖKÇEK SARAY'DA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ!

Gökçek Saray'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile görütştü.

05 Ekim 2017 Perşembe 20:57 Güncel
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile bir araya geldi. 

Saat 19.30 sularında başlayan görüşmenin içeriğine dair bir şey açıklanmasa da konunun, son günlerde gündemde olan Erdoğan'ın “istifa” isteğinin olduğu öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın günlük programında Gökçek ile bir görüşmeye yer verilmemesi de görüşmenin "sürpriz" olduğu yorumlarına neden oldu. 

Resmi programa göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 19.30'da Başbakan Binali Yıldırım'ı ağırlayacaktı. Ankara kulislerinde görüşmeye Başbakan Binali Yıldırım’ın da katıldığı bilgisi aktarıldı.

CNN Türk'teki Hande Fırat'ın sunduğu 'Gece Görüşü' programına katılan Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Melih Gökçek için istifa sürecinin başladığını bu akşam olmazsa bile iki-üç gün içerisinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını bırakacağını söyledi.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Melih Gökçek'ten önce Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur'la da görüştü.  Daha önce kulislerde Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur’la ilgili sıkıntı yaşandığı iddia edilmişti.

Uğur’un ise “İstifa etmiyorum, istiyorsanız siz görevden alın” mesajı gönderdiği, bağımsız olarak başkanlığa devam etme kararı aldığı öne sürülmüştü. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Banyoda elektrik akımına kapılan genç ölümden döndü

Banyoda elektrik akımına kapılan genç ölümden döndü