22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,963 TL
  • 4,651 TL
  • 162,81 TL
  • 105.268
KOCAELİ 28°

GENCECİK BİR ÇOCUĞA ÇAMUR ATTILAR

Gencecik bir çocuğa çamur attılar

Karamürsel’de kalbinden bıçaklanarak öldürülen Serhat Yılmaz’ın babası Recai Yılmaz, oğlu hakkında çıkan haberlere isyan etti. Acılı baba, “Asılsız haberlerle genç yaşta ölüp giden bir çocuğa bu çamur attılar” dedi.

14 Kasım 2017 Salı 14:42 Güncel

Geçtiğimiz pazar günü yaşanan olayda Karamürsel’de kalbindenbıçaklanarak yaşamını yitiren Serhat Yılmaz’ın babası Recai Yılmaz, oğlununvefatından sonra çıkan haberlere isyan etti. Bazı haber sitelerinde vefat edenoğlu için ‘torbacı’ ibaresinin kullanılmasının kendilerini derinden üzdüğünüifade eden acılı baba, “Ben 26 yaşında aslan gibi bir yavrumu bir hiç uğruna toprağaverdim. Benim çocuğum küçük yaştan beri güreş yapan, sporun içinde olan birçocuk. Oğlumun vefatından sonra kendisi için ‘Torbacı’ ibaresini kullanarakhaber yapanlar bunu ispat etsinler” dedi.

Acılı baba sözlerinin devamında, “Oğlumun uyuşturucu satışıile ilgili bir tane dosyasını bulamazlar. Gelsinler birlikte bakalım. Kulaktandolma bilgilerle asılsız bir haber yapılmış ve genç yaşta ölüp giden bir çocuğabu çamur atılmıştır. Hem ben hem de amcaları çıkan asılsız haberlerden dolayıson derece üzüldük. Davacı olup hukuki süreci başlatacağım ve sonuna kadardatakipçisi olacağım. Evladımızın vefatına yüreğimiz bu kadar yanarken bir dehakkında çıkan bu asıl haberler bizi sarstı” diye konuştu.


Recai Yılmaz

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bir tarih yok oluyor, haberiniz var mı?

Bir tarih yok oluyor, haberiniz var mı?