17 Kasım 2017 Cuma

  • 3,876 TL
  • 4,571 TL
  • 160,67 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

GAZİ DEDELER TORUNLARINI ZİYARET ETTİ

Gazi dedeler torunlarını ziyaret etti

Gölcük Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Arslan ve Kıbrıs gazileri dün Özel gölcük Ana Kucağı Kreşine ziyarette bulundular ve çocuklarla hoşça vakit geçirdiler.

27 Mart 2017 Pazartesi 17:52 Güncel

Gazi dedelerden torunlarına bayrak hediye etti
 Çanakkale zaferi etkinlikleri kapsamında Gölcük Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Arslan ve Kıbrıs Gazileri Özel Gölcük Ana Kucağı kreşine torunlarına ziyarette bulundular. Kıbrıs gazileri ziyaret sırasında çocuklara Türk bayrağı dağıtarak çocuklara vatan ve bayrak sevgisini aşıladılar. Daha sonrasında  çocuklarla Çanakkale Zaferi ve Kıbrıs Harekatını ve nasıl kazandıklarını anlattılar.Çocuklardan Kayra anlattığı Çanakkale Savaşı ve Zaferi ile öğretmenlerinin ve gazilerimizi duygulandırdı.

 

Şehit ailelerine ücretsiz gazi ailelerine %70 indirim
Gölcük Gaziler Derneği Başkanı ve Başkanı Mehmet Arslan ve Kıbrıs gazileri  çocuklarla güzel vakit geçirdikten sonra kreş sahibi Betül Banu Burak ve Kreşin Genek Koordinatörü Salih Demircan ile sohbet etti. 25 yıldır faaliyet gösteren Gölcük’ün en eski kreşlerinden olan özel Gölcük Ana kucağı kreşinde şehit ailelerine ücretsiz eğitim vermesinin yanı sıra şimdide gazi ailelerine %70 indirim yapıldığını bildirdiler ve gazilerimizden büyük takdir aldılar. Gölcük Gaziler Derneği Başkanı ve Başkanı Mehmet Arslan, “bu güzel haberi derneğe bağlı olan bütün gazi ailelerine bildireceğim”dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Elleri arkadan bağlı erkek cesedi bulundu

Elleri arkadan bağlı erkek cesedi bulundu