24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,953 TL
  • 4,715 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

FÜSUN HOCA SEVENLERİNİ ÜZDÜ

Füsun hoca sevenlerini üzdü

İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Kocaeli Ünversitesi profesörlerinden Füsun Yıldız emekliye ayrıldı

16 Mart 2017 Perşembe 15:23 Güncel

Kocaeli Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda görevli Prof. Dr. Füsun Yıldız, emekliye ayrıldı. 20 yıldı aşkım ilimizde hekimlik yapan Yıldız, bundan sonraki yaşamına ise Kıbrıs’ta devam edecek. Emekliye ayrılmasını sosyal medya üzerinden duyuran Yıldız, şunları dile getirdi:

 

“Canım arkadaşlarım, Kocaeli’deki dostlarım, meslektaşlarım ve öğrencilerim, eşim ve çocuklarımla aldığım bir karar sonucu 16 Mayıs tarihinde emekliye ayrılıyorum. Kocaeli’deki 21 yıllık köklerimden ayrılmak gerçekten çok zor ve üzücü ama bunun yanında sağlıklı, dinç ve şehirde birçok insanın hayatına iyilikle şefkatle dokunmuş olmanın, birçok hekimin yetişmesine katkı sağlamanın gurur ve onurunu da inanılmaz bir mutlulukla taşıyorum. İnsan bir yerde değil her yerde olmalı ve gitmesi gerektiğinde de gitmeli sözü ile hareket ediyorum ve bundan sonra da Kıbrıs'ta öğrenci yetişmesine ve hasta sağlığına katkıda bulunmaya çalışacağımı paylaşmak istiyorum. Evimiz evinizdir. Sizleri seviyorum”.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Antikkapı, kalitesini bozmuş!

Antikkapı, kalitesini bozmuş!