24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,939 TL
  • 4,701 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

FİZİK TEDAVİ VE TOPLUM RUH SAĞLIĞI BİNASINDA SONA GELİNDİ

Fizik Tedavi ve Toplum Ruh Sağlığı Binasında Sona Gelindi

05 Mart 2017 Pazar 13:29 Güncel

Yapımı büyük bir titizlikle yapılan Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine bağlı Fizik Tedavi ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde sona gelindi. Kocaeli kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney, “ 15 Mart’ta Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne bağlı Halıdere Fizik Tedavi ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezini hizmete sokmaya planladıklarını” söyledi.

 

Yıllardır Boş Bekleyen Bina Yeniden Hizmete Açılıyor
Daha öncesinde Halıdere Belediye binası olarak hizmet veren bina 2009 yılından beri boş bekliyordu.Halıdere’livatandaşlar tarafından boş bekleyen binanın hastaneye dönüştürülmesi talebi yoğun olunca eski belediye binası yapılan tadilat İle Fizik Tedavi Ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ne çevrildi.İç dekorasyon çalışmalarında sona gelinen merkezde mobilyalar gelmeye başladı. Açılış tarihi olarak 15 Mart tarihi belirlenen hastane açılış gününe yetiştirilmeye çalışılıyor. Yeni açılacak olan hastanede 40 hastaya aynı anda hizmet verilebilecek.Halıdere Fizik Tedavi Merkezinde Poliklinikler, Müdahale odası, röntgen, kan alma odası, egzersiz odaları, Fizik Tedavi Rehabilitasyon odaları ve hasta yakınlarının rahatça bekleyebileceği alanlar bulunuyor.

 

Gelemeyen Hastaya Evinde Tadavi İmkanı
Yeni açılacak merkezin en güzel tarafı ise gelemeyen,yataktan kalkamayan hastalara evlerinde uzman terapistler ve hekimler eşliğinde hizmet verilecek olması.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Emniyetten vatandaşlara önemli uyarı!

Emniyetten vatandaşlara önemli uyarı!