23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,943 TL
  • 4,669 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

EYLÜL DÖNEMİ MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Eylül dönemi meclis toplantısı yapıldı

EYLÜL DÖNEMİ MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

30 Eylül 2016 Cuma 10:13 Güncel

EYLÜL DÖNEMİ MECLİS TOPLANTISI YAPILDI


İzmit Belediyesi Eylül dönemi meclis toplantısı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan başkanlığında yapıldı. Başkan Doğan, gündem maddelerine geçilmeden önce 9 Eylül’deki Modern Hayvan Pazarı’nın aşılışıyla 9-10 Eylül tarihlerinde yapılacak Tarımsal Ürünler Festivali ile 10 Eylül’deki 4. Altın Kemer Paşa Yağlı Güreşleri’ne meclis üyelerini davet etti.
Toplantıda, Türk Dünyası Belediyeler Birliğine üye olunması için Belediye Başkanına ilaveten asil üyeliğe Ak Parti’den Aykut Bozkurt’un, yedek üye olarak da CHP’den İlker Ulusoy’un seçilmesi kabul edildi.
Keban Belediyesi’nin kardeş belediye olma talebi detaylı incelememek üzere ilgili komisyona havale edildi.


PARKA DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ADI VERİLDİTopçular Mahallesi, Gazanfer Bilge Bulvarı ile Melis Sokak arasındaki yapımı devam eden parka 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anıt Parkı” isminin verilmesi meclis üyelerince kabul edildi.
Mecliste, Belediyenin hüküm ve tasarrufunda bulunan Fevziye Camii tuvaletlerinin vatandaşa daha iyi hizmet verebilmesi adına bakım ve onarımının kiracı tarafından yapılması da kararlaştırıldı.


EKOLOJİK PAZAR KURULACAKBelediye meclis toplantısında 41 Burda Alışveriş Merkezinin zemin katında Ekolojik Pazar kurulmasıyla ilgili Plan ve Bütçe Komisyonunun raporu geldiği şekliyle kabul edildi.
Mecliste, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından 5-22 Ekim tarihlerinde Avrupa ülkelerine yapılacak geziye katılacak 110 kişiye hizmet pasaportu verilmesi kararlaştırıldı. Geziye Ak Parti ve CHP’den birer üyenin katılması da kabul edildi.
Bir sonraki meclis toplantısının 4 Ekim Salı günü saat 15.00 de yapılması kararlaştırıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Özel Kartepe Diş Merkezi’ne  yeni bir hekim daha geldi

Özel Kartepe Diş Merkezi’ne yeni bir hekim daha geldi