19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

ETKİNLİK ANLAMLI AMA.. BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU BÜYÜKŞEHİR?

ETKİNLİK ANLAMLI AMA.. BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU BÜYÜKŞEHİR?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz gecesi hain darbe girişiminde şehit düşen vatandaşlar anacak. 15 Temmuz tarihine kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yalnız bırakanların düzenleyeceği bu etkinlik oldukça düşündürücü.

30 Haziran 2017 Cuma 10:18 Güncel
15 TEMMUZ’A KADAR NE YAPILDI? 

15 Temmuz hain darbe girişimine kadar FETÖ ile mücadele etmeyen AK Parti teşkilatları ve Belediyeler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bıraktılar. 17/25 Aralık 2013 tarihinde hükümeti yıkmaya yönelik hain girişim Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katı ve sert tutumu ile geri püskürtüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan 17/25 tarihindeki hain girişimin ardından meydanlarda, meclis kürsülerinde Fethullahçı Yapılanmanın paralel devlet yapılanmasına giriştiğini, Devleti ele geçirmek için haince eylemler yaptığını, örgütle mücadele edilmesinin vatan müdafaası olduğunu haykırdı. AK Parti teşkilatlarına bu konuyla ilgili önemli mesajlar verdi. Lakin AK Parti teşkilatları ve özellikle belediyelerde FETÖ mensuplarıyla ilgili hiçbir çalışma yürütülmedi. 

KULAKLARININ ÜZERİNE YATTILAR

Teşkilatlar adeta kulaklarının üzerine yattı. Örgütle irtibatlarını kesmedi, örgütün firmalarıyla iş yapmayı sürdürdü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşkilatlarının bu duyarsız tavırlarını ‘BEN TEK BAŞIMAYIM’ açıklaması yaptı. Defaten bu sözlerini  her platformda dile getiren Erdoğan’ı 15 Temmuz gecesi anlayabildiler. Fethullahçı Terör Örgütünün gerçek yüzünü 15 Temmuz hain darbe girişimi sonucunda kavrayabildiler. 15 Temmuz darbe girişimine kadar kıllarını kıpırdatmayanlar FETÖ düşmanı kesildi. Milletin sağduyulu iradesiyle 15 Temmuz gecesi ülke mutlak bir bölünmeden, iç savaş gerçeğinden kurtarıldı. Darbe girişimine kadar kıllarını kıpırdatmayanlar şimdi 15 Temmuz gecesi şehitlerimizi anmak için seferber olmuş durumda. ANLAMLI ETKİNLİK 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ‘’Şehitlerimiz için bir Yasin de sen oku’’ etkinliği düzenlemek için düğmeye bastılar. Büyükşehir Belediyesi’nin Milli İrade Meydanında 15 Temmuz gecesi düzenlenecek olan etkinlik elbette takdir edilecek ve oldukça anlamlı bir program lakin milletin sağduyulu tavrından nemalanmak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gölgesinden faydalanarak program yapmak oldukça düşündürücü. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz gecesinden 16 Temmuz sabahına kadar çeşitli etkinliklerle anacağı 249 şehidimiz için 249 hafız Kuran’ı Kerin okutacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Körfez ilçesinde ki çay bahçesinde bıçaklama

Körfez ilçesinde ki çay bahçesinde bıçaklama