24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,926 TL
  • 4,653 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

ENCÜMENDE KİRALAMA İHALELERİ YAPILDI

Encümende kiralama ihaleleri yapıldı

Büyükşehir Belediyesi Encümen toplantısında kiralama ihaleleri yapıldı

01 Haziran 2017 Perşembe 11:23 Güncel
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi haftalık encümen toplantısı Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Binası Encümen toplantı salonunda Genel Sekreter Doç. Dr. Tahir Büyükakın başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Gölcük, İzmit ilçelerindeki yerlerde kiralama ihaleleri yapıldı.
 
KİRALAMA İHALELERİ YAPILDI
İzmit Kozluk Mahallesi S. Dervişoğlu Caddesi No: 42 Sekapark 1. Etap Tranbolin ve Şişme oyun gurubu açık teklif kiralama ihalesini sezonluk 8 bin 400 TL+ KDV ile Tahir Erdeniz kazandı. Karabaş Mahallesi Cengiz Topel Caddesi İ. Teknik ve End. M. Lisesi Önü Yürüyüş Yolu Kenarı Taksi Durak yeri açık teklif kiralama ihalesini ise aylık 1070 TL+ KDV ile Sezai Denli- Ahmet Kalender ortakları aldı. İzmit Kemalpaşa Mahallesi Fuar Alanı Açık Hava Fotoğraf Çekim Alanı açık teklif kiralama ihalesini de 5 aylığına 2 bin 550 TL+ KDV ile Necat Keskin kazandı.
 
GÖLCÜK’TE KİRALIK İŞYERLERİ
Haftalık olarak gerçekleştirilen encümen toplantısında kiralama ihalelerinde Gölcük Saraylı İş Merkezi 1. Katta bulunan iş yerini aylık 1150 TL+ KDV ile İsminaz Demir alırken, Gölcük-Örcün İş Merkezi 14 No’lu iş yeri açık teklif kiralama ihalesini ise aylık 160 TL+ KDV ile Hafiz Öncü kazandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

FETÖ KUMPAS KURDU AÇIĞA ALINDI DEVLETİNE KÜSMEDİ ŞEHİT OLDU

FETÖ KUMPAS KURDU AÇIĞA ALINDI DEVLETİNE KÜSMEDİ ŞEHİT OLDU