19 Kasım 2017 Pazar

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

DURMUŞOĞLU İSTİFA ETMEK YERİNE...

Durmuşoğlu istifa etmek yerine...

Geçtiğimiz hafta toplu istifa ile çalkalanan Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu istifa etmek yerine bakın ne yaptı

03 Ocak 2017 Salı 09:46 Güncel

Kocaeli Trabzonlular Derneği geçtiğimiz hafta toplu istifa ile çalkalandı. Dernek Başkanlığına seçildiği günden bu yana başarısız bir profil çizen Sami Durmuşoğlu istifa etmek yerine 'görevimin başındayım' açıklaması yapmış, istifa eden yönetim kurulunda ki arkadaşlarını zan altında bırakan açıklamalar yapmıştı. Sami Durmuşoğlu, istifaların ardından yaptığı açıklamada,' derneği siyasetin arka bahçesi yapmak istiyorlar izin vermedim' iddiasında bulunmuştu. Dernek Başkanı seçildikten sonra ilk işi Derneğin Yahya Kaptan Mahallesi'nde ki irtibat noktasını kapatan, derneğin evraklarını çantasına koyarak dolaşan Sami Durmuşoğlu toplu istifaların ardından istifa etmesi bekleniyordu. 

 

OLAĞANÜSTÜ KONGREYE TAŞIMASI BEKLENİYORDU

İlimizde ki Trabzonlular en azından Sami Durmuşoğlu'ndan derneği olağanüstü kongreye götürmesini arzuluyordu.  İlimizin en köklü dernekleri içerisinde yer alan Kocaeli Trabzonlular Derneği'nde yaşanan bu kaos sonrası Sami Durmuşoğlu istifa etmek veya derneği olağanüstü kongreye götürmek yerine, yedek yönetimden isimler alarak yoluna devam etme kararı aldı. Kocaeli Trabzonlular Derneği'nde yaşanan bu süreç sonrası Durmuşoğlu yedek yönetim ile olağan kongreye kadar başkanlığa devam edecek. FETÖ iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderilen Murat Özdağ'ın desteklediği Sami Durmuşoğlu'nun ikinci dönemde başkan adayı çıkmayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Dolar yeni yılın ilk haftasında yine yükselişe geçti

Dolar yeni yılın ilk haftasında yine yükselişe geçti