24 Kasım 2017 Cuma

  • 3,919 TL
  • 4,650 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

DOĞAN, ÇEVRE HALKININ YANINDA

Doğan, çevre halkının yanında

Makamda değil sokakta belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, halkın arasında olmaya büyük önem veriyor.

11 Ekim 2017 Çarşamba 11:43 Güncel


Zamanının büyük bölümünü makam dışında İzmit’in sokaklarında esnaf ve vatandaşlarla geçirmeye özen gösteren Başkan Doğan istek ve şikâyetleri dileyip, onlarla sohbet ediyor.

Restoranından, çay ocağına, ürün ve hizmet sunan tüm işletmeleri ziyaret eden Doğan, gencinden yaşlısına herkesi kucaklıyor.

HER YERDE GÖRMEK MÜMKÜN

Hemen her zaman cami cemaatiyle, pazarcı esnafıyla, simitçiyle, ayakkabı boyacısıyla, parkta çocuklarla

görmeye alıştığımız Doğan, vatandaşlardan büyük ilgi ve sevgi görüyor. Makam koltuğunda oturarak belediyecilik yapılmayacağını vurgulayan Başkan Doğan “göreve geldiğimiz ilk gün, oturarak değil halkın arasında olarak çalışacağımızı söylemiştik. Yıllar önce ne dediysek onu yapıyoruz. Yeni belediyecilik anlayışı halkın arasında olmayı gerektiriyor. İzmit Belediyesi, sokakta, halkın arasında belediyecilik anlayışı içinde çalışıyor, çalışmaya da devam edecek. Vatandaşlarla konuşup, isteklerini dinlemek, başkan oğullarını gören amcaların mutluluğunu görmek ve onların hayır dualarını almak bir belediye başkanı için en büyük mutluluk” şeklinde konuştu.

VATANDAŞ MEMNUN

Belediye Başkanlarını hiç ummadıkları bir zaman ve yerde yanlarında olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyleyen İzmitliler de “ bizler başkanımızın ayağına değil O bizim ayağımıza geliyor. Başkanımızı sık sık aramızda görmek bizlere ayrı bir huzur ve mutluluk veriyor. İstek ve şikayetlerimizi kendisine iletip, karşılıklı fikir alış verişinde bulunma imkanı buluyoruz “ dediler.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Yeşilova ve Gündoğdu'da altyapı çalışmaları tamamlandı

Yeşilova ve Gündoğdu'da altyapı çalışmaları tamamlandı