21 Kasım 2017 Salı

  • 3,928 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
KOCAELİ 28°

DİNİNİ İMANINI BİLEN NESİLLER YETİŞSİN

Dinini imanını bilen nesiller yetişsin

Ayazma Mahallesi’nde bulunan Ulu Cami’ndeki Bayan Kur’an Kursu ve 4-6 Yaş Sübyan Okulu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın da katıldığı törenle açıldı.

14 Kasım 2016 Pazartesi 12:10 Güncel

Kocaeli Büyükşehir ve İzmit Belediyesi’nin katkılarıyla yaptırılan kursun açılışına İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Müftüsü Yusuf Doğan, İzmit İlçe Müftüsü Musa Bilgiç,  Ayazma Mahalle Muhtarı Selami Şener, Ulu Cami Dernek Başkanı Mehmet Ak ve çok sayıda vatandaş katıldı.


BU HİZMETLERİ SEVEREK YAPIYORUZ
Açılışta konuşan Başkan Doğan “inşallah çocuklarımız, burada dinlerine, kitaplarına, Peygamberlerine bağlı, en iyi şekilde donatılmış kişiler olarak yetişecekler. Bu dünyada bulunuş gayemizden bir tanesi de kitabımızı iyi öğrenmek ve hayatı bu doğrularla yaşamak. Donanımlı, bilgili yavrularımız yarınlarda ülkemizin sahipleri olacaktır.  Bu tür kurumlarımızı daha faza açıp, özelikle imanlı, düzgün nesiller yetiştirip, daha güçlü olmalıyız. Bizler bu hizmetleri severek yapıyoruz. Biliyoruz ki, çocuklarımız, gençlerimize yapacağımız her kuruş hizmet, ülkemizin geleceğine yaptığımız bir yatırım olacak” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından açılış gerçekleştirildi. Başkan Doğan, açılışta çocuklarla yakından ilgilenip onlarla bir süre sohbet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

İzmitli yapımcıdan ‘TATLI ŞEYLER’

İzmitli yapımcıdan ‘TATLI ŞEYLER’