23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,924 TL
  • 4,644 TL
  • 163,64 TL
  • 105.964
KOCAELİ 28°

DARICA'DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Darıca'da görev değişikliği

Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa İltekin’in sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa etmesinin ardından Nurdoğan Yılmaz Başkan Yardımcısı olarak atandı.

01 Haziran 2017 Perşembe 23:00 Güncel
Darıca Belediyesi Haziran ayı meclisi Belediye Başkan Şükrü Karabacak’ın başkanlığında toplandı. Toplantı öncesi konuşan Başkan Karabacak, sağlık sorunları nedeniyle istifa eden Mustafa İltekin’e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Karabacak ayrıca, İltekin’den boşalan başkan yardımcılığı görevine İmar ve Şehircilik Müdürü Nurdoğan Yılmaz’ın atandığını, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Ufuk Ünlübaş’ın, hakimlik sınavını kazanan Güner Konukseven’in yerine ise Hukuk İşleri Müdürlüğüne Nuray Aytar getirildiğini söyleyerek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Meclis toplantısına geçilmeden önce Başkan Karabacak önceki gün helikopter kazasında şehit olan 13 askerimizi anarak, başsağlığı diledi. Darıca Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısında Darıca Belediyesi ile Çukurköy Belediyesi arasında kardeş Belediye Protokolü imzalanması için Başkan Karabacak’a yetki verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Etçi Beyler, sizleri iftara da bekler

Etçi Beyler, sizleri iftara da bekler