25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,18 TL
  • 104.539
KOCAELİ 28°

CHP BASIN MENSUPLARINI UNUTMADI

CHP basın mensuplarını unutmadı

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Korkmaz Pekyörür bugün ortak basın açıklaması yapacaklarını basın mensuplarına duyurdu. CHP'liler il örgütüne haber için gelen basın emekçilerine açıklama yerine sürpriz yaptı

10 Ocak 2017 Salı 14:37 Güncel

İKRAMLAR 

Bugün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Bugün sahada olan ve işine dört kolla sarılarak mesleğini en iyi şekilde yapmaya gayret eden basın emekçilerinin günü. Basın emekçileri bugün yine haberlerini yapmak için sahadaydı. CHP İl Kadın Kolları tarafından yapılacak ve CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay'ın da katılımıyla CHP İl Örgütü'nde yapılacak açıklama için parti binasına giden basın mensupları ise hoş bir sürprizle karşılaştı. İl Kadın Kolları Başkanı Pekyörür ve partili kadınlar kendi elleriyle basın mensuplarına hazırladıkları ikramları basın emekçilerine ikram etti.

 

İYİ Kİ VARSINIZ

Çalışanların gününü kutlayan Pekyörür, "Bugün başkan- gazeteci değil, abla-kardeş olarak bir aradayız. Tutuklu gazetecilerin bulunduğu ülkemizde böyle bir günü buruk kutluyoruz. Dilerim tüm gazeteciler özgürlüklerine kavuşur. Sizler iyi ki varsınız" dedi. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise  "Sizler bizim gönlümüzdesiniz. Kılcal damarımızsınız. Sizlerin sayesinde kamuoyu ile iletişim halindeyiz. Gününüz kutlu olsun." İfadelerine yer verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Kocaeli ihracatında yüzde 52’lik rekor artış

Kocaeli ihracatında yüzde 52’lik rekor artış