18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

CHP 30 AĞUSTOS’U COŞKUYLA KUTLADI

CHP 30 Ağustos’u coşkuyla kutladı

CHP Kocaeli Örgütü 30 Ağustos Zafer Bayramını coşkuyla ve yoğun katılımla kutladı. İlk olarak Kocaeli Valiliğinin İzmit Kültür Tepesi (Heykel) Atatürk Anıtında düzenlediği resmi törene katılan CHP’liler ardından Atatürk Anıtına çelenk sunumunu gerçekleştirerek basın açıklaması yaptı.

30 Ağustos 2017 Çarşamba 11:55 Güncel
YOĞUN KATILIM 
CHP Kocaeli Örgütü 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla İzmit Kültür Tepesi (Heykel) Atatürk Anıtına çelenk sunumunu gerçekleştirdi. Anıt önündeki tören CHP İl Başkan Vekili Av. Bahar Gültekin Candemir, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç ve İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür tarafından çelenk sunumu ile başladı. Sonrasında saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Törene CHP İl Başkan Vekili Av. Bahar Gültekin Candemir, CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Tahsin Tarhan ve Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İl Yöneticileri, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç ve yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür ve Yönetimi, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, İlçe Yöneticileri, İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Devrim Bal ve yönetimi, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkan Vekili Media Satıcı ve yönetimi, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. 

CHO OLARAK VATANI VE TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ YAŞATMAK EN BÜYÜK GÖREVİMİZ 
Törende kısa bir açıklama yapan CHP İl Başkan Vekili Av. Bahar Gültekin Candemir, “ Kahramanlığın başkomutanlık yıl dönümünü kutluyoruz. Vatanın düşman işgalinden kurutuluşunun, Türkiye Cumhuriyetinin temelinin atıldığı bugün 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun. Başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatan için canlarını korkmadan feda eden tüm şehitlerimiz ve gazilerimizin önünde sevgi ve minnetle eğiliyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün veciz sözünde söylediği gibi “Cumhuriyeti bizler kurduk, onu yaşatacak ve yüceltecek olan sizlersiniz. “Cumhuriyet Halk Partisi olarak vatanı ve laik Türkiye Cumhuriyetini yaşatmak ve yükseltmek en büyük görevimizdir. Bu dilek ve temennilerle 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyor en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Karakadılar,

Karakadılar, "Cumhuriyetten vazgeçmeyiz"