20 Kasım 2017 Pazartesi

  • 3,895 TL
  • 4,594 TL
  • 161,58 TL
  • 106.126
KOCAELİ 28°

BÜYÜKŞEHİR’DE DAİRE MÜDÜRLERİ SİL BAŞTAN; İŞTE YENİ İSİMLER

Büyükşehir’de Daire Müdürleri sil baştan; İşte yeni isimler

Büyükşehir’de daire başkanlıkları ve şube müdürlüklerinde yeni görevlendirmeler yapıldı.

30 Eylül 2016 Cuma 11:03 Güncel

Büyükşehir’de daire başkanlıkları ve şube müdürlüklerinde yeni görevlendirmeler yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nde yeni görev değişiklikleri yapıldı. Yeni genel sekreter yardımcılıklarının belirlenmesinin ardından daire başkanlıkları ve şube müdürlüklerinde de yeni atamalar yapıldı.


DAİRE BAŞKANLIKLARINDA DEĞİŞİKLİK
Ali Yeşildal’ın Genel Sekreter Yardımcılığı’na getirilmesinin ardından Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı görevini yürüten Raşit Fidan atandı.

Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı’na Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Dairesi Başkanlığı görevini yürüten Ali Bilgi getirildi.

Muhtarlıklar ve Sivil Toplum Kuruluşları Dairesi Başkanlığı’na ise Fen İşleri Daire Başkanı Lütfi Efil, Fen İşleri Daire Başkanlığı’na da Etüt Proje ve Keşif Şube Müdürü Serkan Ihlamur vekaleten atandı.

Mustafa Altay’ın Genel Sekreter Yardımcılığı’na getirilmesinin ardından Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na Ulaşım Yapıları Kontrol Şube Müdürü Ayşegül Yalçınkaya vekaleten getirildi.


ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİNDE DEĞİŞİKLİKLER
Ulaşım Dairesi Başkanlığı bünyesinde yer alan Raylı Sistemler Şube Müdürü Ahmet Çelebi, aynı daire başkanlığında Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü’ne, Raylı Sistemler Şube Müdürlüğü’ne mühendis Fatih Gürel vekaleten, Fen İşleri Daire Başkanlığı bünyesindeki Etüt Proje ve Keşif Şube Müdürlüğü’ne mühendis Ercan Özkan vekaleten, Ulaşım Dairesi Başkanlığı bünyesindeki Ulaşım Yapıları Kontrol Şube Müdürlüğü’ne Trafik Hizmetleri Şube Müdürü Görkem Abbasoğlu vekaleten atandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Araçlara artık mecburi çip geliyor; Çünkü…

Araçlara artık mecburi çip geliyor; Çünkü…